додому Поточні новини Досвід Вінниччини з організації Центрів адміністративних послуг “Прозорий офіс” впровадять на всеукраїнському...

Досвід Вінниччини з організації Центрів адміністративних послуг “Прозорий офіс” впровадять на всеукраїнському рівні

169

3Фахівці Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду України, Державного центру зайнятості, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 2 квітня відвідали Вінницю та ознайомилися з роботою відділення «Замостя» та відділення «Вишенька» Центру адміністративних послуг Вінницької міської ради „Прозорий офіс”.

Мета візиту робочої групи – вивчення позитивного досвіду Вінниччини щодо впровадження міжнародних стандартів надання адміністративних послуг з можливістю подальшого його впровадження по всій Україні.

«Покращення якості надання адміністративних послуг – це один із головних пріоритетів роботи обласної влади. Це перспективний формат, формат європейського стандарту. Саме у такому форматі обласна влада планує побудувати роботу в усіх районних центрах, тому що немає нічого важливішого, ніж звернення людей за адміністративними та соціальними послугами. Місто у цьому напрямку зробило досить серйозний крок вперед. І в кожному районі області також невдовзі запрацюють «прозорі офіси», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Вона також повідомила, що вже після 10 квітня обласна влада матиме відомості з усіх двадцяти семи районів про місцезнаходження майбутніх «прозорих офісів» та необхідні кошторисні призначення для того, щоб забезпечити підготовчо-організаційні роботи.

Результати здійсненого робочою групою Міністерства соціальної політики України моніторингу планують використати під час Всеукраїнської наради під головуванням Міністра соціальної політики України, що відбудеться наприкінці квітня поточного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я