додому Топ Новини Дмитро ТИМЧУК: Звільнення Донецька від бойовиків “буде дуже складною операцією”

Дмитро ТИМЧУК: Звільнення Донецька від бойовиків “буде дуже складною операцією”

81

1Київ. 8 липня 2014 (ТВі). Звільнення Донецька від бойовиків “буде дуже складною операцією”, вважає координатор руху “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

“Одразу проводиться аналогія, тобто невеличкий Слов’янськ, який ми кілька місяців там блокадою, обстрілювали і брали виморюванням. Зрештою перемогли. Але все одно, скільки часу минуло. Донецьк або Луганськ порівнювати неможливо по географії”, – сказав Тимчук в ефірі “Радіо Свобода”.

За його словами, “по-перше, треба враховувати морально-психологічний рівень терористів, які тільки окуповувалися у Слов’янську, які повиганяли міліцію, зайняли СБУ тощо, проти яких активних дій не могли проводили. Це одне, а друге, то зараз бойовий їх дух, коли вони втекли до Донецька і невідомо, чи їм вдасться втекти до Росії, чи є взагалі шляхи відступу. Тобто все ж таки варто враховувати, що Донецьк – це буде не Слов’янськ”.

“Чому вже потім із Краматорська на Донецьк вони відправилися? Перше пояснення полягало у тому, що велика частка терористів пересувалася цивільним автотранспортом. Тобто у нас не військовий час. Якби був повністю цей район блокований, то, звичайно, будь-яка одиниця техніки, неважливо, легковик цивільний або бронетехніка, тільки пересувається дорогою і не ідентифікована, то вважається ворогом – йде робота на знищення. Коли їде потік легковиків, то виявити, де в них терористи сидять, а де просто мирні жителі, вкрай складно”, – додав Тимчук.

Нагадаємо, українські військові, які беруть участь в антитерористичній операції, протягом останніх днів звільнили від проросійських бойовиків Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівку, Артемівськ, Дружківку та кілька інших населених пунктів на сході країни.

Терористи контролюють Донецьк, Луганськ, Горлівку і кілька менших міст. Антитерористична операція триває.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я