додому ПОЛІТИКА Державною службою з надзвичайних ситуацій керуватиме Зорян Шкіряк (ДУМКИ ЕКСПЕРТІВ)

Державною службою з надзвичайних ситуацій керуватиме Зорян Шкіряк (ДУМКИ ЕКСПЕРТІВ)

305
Зорян Шкіряк під час арешту Сергія Бочковського на засіданні в уряді

Київ. 25 березня 2015 року (ПолітКом). Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк щойно був призначений тимчасово виконуючим обов’язки Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав Міністр інформації Юрій Стець: «Зорян Шкіряк щойно призначений ТВО керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій…»

Нагадаємо, уряд сьогодні звільнив голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського, якого затримали прямо під час засідання Кабінету Міністрів у справі про закупівлю палива за завищеними цінами. Окрім того, урядом було звільнено і Василя Стаецького, першого заступника пана Бочковського.

З цього приводу вже висловили думку екперти. 

Vitalii Chepynoga,
народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка»:

«На засіданні Уряду, з прівлєченієм телебачення затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій… Заєбісь… Що там дальше в програмі? Харакірі міністрів в прямому ефірі? Випіваніє яду віце-прем’єрами у Шустера? Публічна порка батогами глав районних державних адміністрацій на конюшні Кабміну?… Зрєліщ-зрєліщ-зреліщ!!! Бо хліба нема… Чи не вперше за останній рік мені реально стидно…»

Ігор Жданов,
Міністр молоді та спорту України:

«Щойно під час засідання Уряду були заарештовані колишній голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Бочковський та його заступник. Операція готувалася у повній таємниці, члени Уряду (окрім прем’єра Арсенія Яценюка) довідалися про прибуття слідчого на засіданні – була дуже велика ймовірність витоку інформації та включення корупційних важелів, що дозволило б цим корупціонерам уникнути справедливого покарання. Коли в країні війна, відповідальність за корупцію на крові має бути максимально жорсткою – думаю, що пропозиція розстрілювати за це чиновників буде популярною у суспільстві. Спостерігав за реакцією присутніх міністрів та запрошених – спочатку ніхто не зрозумів, що відбувається, потім шок та відчуття справедливості та правильності такого кроку. Принаймні Сергій Квіт та я дотримуємося саме такої думки. Оце справжня боротьба з корупцією. Респект міністру внутрішніх справ Арсен Аваков за його роботу та принципову позицію».

Yana Moyseyenkova,
журналістка:

«Ночью уходит в отставку Коломойский. Утром вся страна начинает об этом говорить в кухнях, метро и офисах. Ближе к обеду прямо на заседании Кабмина задержаны руководители Госслужбы по чрезвычайным ситуациям. Прямо там – под телекамеры и строгий взгляд премьера – их выводят в наручниках. И все. И кто уже помнит о Коломойском? Везде теперь слышна другая фамилия – Бочковский. Информационная война внутреннего пользования… Он быстро обводит защитников команды соперников, удар по мячу…гол! Какая же напряжённая ситуация: счёт 2:2, а конец игры пока все еще не близок!»

Yuriy Romanenko,
политолог:

«Если на каждом заседании Кабмина кого-то арестовывать, то обновление правительства пройдет в порядке ротации и без особых потрясений в парламентской коалиции».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я