додому ПОЛІТИКА Дерев’янко закликає Прем’єра якомога скоріше подати кандидатуру на Голову АМКУ

Дерев’янко закликає Прем’єра якомога скоріше подати кандидатуру на Голову АМКУ

145

Київ. 25 березня 2015 року (ПолітКом). Народний депутат, член Ради партії “ВОЛЯ” Юрій Дерев’янко просить Прем’єр-міністра надати вичерпну інформацію з приводу призначення Голови Антимонопольного комітету України і кандидатів, які будуть запропоновані на цю посаду. Про це йдеться у повідомленні прес-служби нардепа.

Про це йдеться у зверненні нардепа на ім’я Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

“26 березня 2014 року Верховна Рада України проголосувала за звільнення за власним бажанням Василя Цушка з посади Голови Антимонопольного комітету. Проте, уже майже рік іншого керівника зазначеного державного органу так і не призначено”, – йдеться у зверненні.

За словами нардепа, в умовах важкої ситуації, яка склалась в Україні, деякі суб’єкти господарювання зловживають монопольним становищем на ринку та необґрунтовано підвищують ціни на продукти харчування.

Раніше Дерев’янко звертався до в.о. Голови АМКУ із запитом щодо врегулювання комітетом різкого та необґрунтованого росту цін на продовольчих ринках.

В запиті нардеп нагадав, що вартість споживчого кошика зросла в рази, в той час, коли розмір пенсій та заробітних плат залишилось на попередньому рівні.

Він також зауважив, що сьогодні цінова політика в Україні стала неконтрольованою, відсутній державний контроль за дотриманням антимонопольного законодавства і немає захисту економічної конкуренції.

“Тому вкрай важливим є призначення Голови Антимонопольного комітету України, оскільки це не лише дасть можливість ефективного контролю за дотриманням антимонопольного законодавства, а й дасть змогу визначити особу, яка буде нести персональну відповідальність за виконання покладених на Комітет функцій”, – наголошує Дерев’янко у зверненні до Арсенія Яценюка.

Відповідно до законодавства, парламент призначає Голову АМКУ за поданням Прем’єра.

Враховуючи це, депутат просить Голову Уряду надати інформацію про те, чи було подано ним, як Прем’єр-міністром, до Верховної Ради кандидатуру на призначення Голови Антимонопольного комітету.

Крім цього, у зверненні нардеп просить Яценюка також повідомити, яку кандидатуру на призначення Голови АМКУ було подано.

“У разі, якщо вищезазначене подання не було внесене, прошу внести на розгляд Верховної Ради у встановленому Конституцією України порядку кандидатуру на призначення Голови АМКУ”, – йдеться у зверненні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я