додому Поточні новини #DankeFrauRibbentrop: Порошенко і Меркель обговорили питання організації переговорів Тристоронньої контактної групи, зокрема...

#DankeFrauRibbentrop: Порошенко і Меркель обговорили питання організації переговорів Тристоронньої контактної групи, зокрема у форматі відео-конференції. Це просто феєрично…

69

17Київ. 16 липня 2014 (УНІАН). Президент України Петро Порошенко провів телефонні консультації з Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

У ході розмови було обговорено шляхи організації зустрічі Тристоронньої контактної групи, зокрема у форматі відео-конференції, і висловили впевненість, що цей захід буде організовано вже завтра.

У зв’язку з цим Канцлер зробила акцент на невірному тлумаченні вислову речника Федерального уряду щодо прямих переговорів з сепаратистами і висловила відданість ідеї консультацій Тристоронньої контактної групи.

Сторони обговорили питання залучення місії ОБСЄ для моніторингу та верифікації кордону. Йдеться про розміщення інспекторів ОБСЄ на українсько-російському кордоні, у тому числі на російських контрольно-пропускних пунктах «Донецьк» та «Гуково», а також про можливість застосування безпілотних засобів для моніторингу та верифікації.

Порошенко і Меркель обговорили також підготовку до розгляду української проблематики на засідання Європейської Ради 16 липня в Брюсселі.

Коментар від ПолітКому: це просто “феєрично”, коли європейська країна (виходячи із власних егоїстичних інтересів) радить нам домовлятися з агресором та терористами. #DankeFrauRibbentrop

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я