додому ПОЛІТИКА CИТУАЦІЯ В СУМАХ

CИТУАЦІЯ В СУМАХ

199

Давайте трішечки підсумуємо

  1. Потяги до Києва, тим більше до заходу України, з Сум відсутні, хоча існує ділянка Смородино (Тростянець) – Люботин – Полтава. Жодних пояснень не надавалося з приводу того, чому цей шлях не задіяний.
  2. Ситуація з наявністю необхідних ліків в аптеках змінюється надзвичайно повільно. Деякі найменування відсутні з початку війни, хоча їх без жодних проблем можна купити в сусідній Полтаві, там вони чомусь наявні. Альтернативні механізми – взяти у волонтерів, або у сімейного лікаря також працюють дуже обмежено. На питання, що саме заважає аптечним торгівельним мережам завезти ліки в необхідній кількості протягом двох останніх тижнів відповідь також відсутня. На ті найменування ліків, яких мало, аптеки ставлять ціни мінімум на третину вище, ніж у тій же сусідній Полтаві.
  3. Асортимент продуктів харчування хоча і покращується, однак він все ще залишається далеким від вибору продуктів у тій же Полтаві, те саме і з ціновою політикою. Знову ж таки, чи проводиться накопичення продуктів на складах міста у резерв, для збиття цінових коливань та на випадок чергової облоги міста, відповідей сумчани не отримують.
  4. Під час бомбардувань міста було пошкоджено низку об’єктів критичної інфраструктури, в тому числі електропідстанції. Яка ситуація з їхнім відновленням, чи є необхідні матеріали, в які терміни буде можливо завершити ці роботи, як місто увійде в новий осінній сезон, коли зросте споживання електрики – відповідей на ці питання ми не чуємо. Проте бачимо, що періодично відключаються цілі райони від електрики.

В принципі можна ще довго продовжувати, але цього поки досить.

Прошу тих, хто не розуміє, що на ці виклики мають публічно надаватися чіткі та зрозумілі громаді відповіді, а хоче просто написати: “та ви, що не розумієте в країні війна, люди працюють, слава владі, геть зраду” та інші подібні нісенітниці утриматися від коментарів. Дякую за увагу.

Автор: Wlodek Niedzwied

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я