додому Блоги 53 дні повітряної тривоги і віри у перемогу 

53 дні повітряної тривоги і віри у перемогу 

66

З новим днем, мої любі
53 дні повітряної тривоги і віри у перемогу

Вся моя країна живе життя під повітряну тривогу. Ніч і день. Тривоги, зведення, новини. Кожний ранок ми всі починаємо не з кави. Новини зараз головне в житті. Відчуття тривоги тепер наш звичайний стан. Тривога стала супутником у коротких поїздках і зустрічах зі знайомими. Саме з тривоги починається будь-який телефонний дзвінок. Особливо ті, що тобі. І видих: як ти? – та все ок, як всі.

Чи переживемо ніч, чи будуть близькі живі, скільки ще втрат станеться, коли вже наша перемога… Всі ці думки не думаються словами, це відчуття і стани. Живемо з ними кожної миті. І чекання, нетерпляче – скоріше вже б наша перемога!

У нас в селі розквітли абрикоси. Кожного року чекаю на цю подію. Це ж таке диво – на сірих голих гілках з’являються тендітні квіти, беззахисні, не прикриті листочком, відкриті приморозку, що трапляються кожного року. Це цвітіння, як віра у життя. Справжня віра. І саме ця віра кожного року дарує світу сонячні плоди. Обожнюю абрикоси 😁 навіть хочеться посміхатися, коли згадую їх, стільки в них сонця і радості.
А яка у вас щаслива подія сталася цими днями?

Вчора, за регулярної традицією кожного українця, повідправляла гроші до ЗСУ і у фонди. А ви не забуваєте, друзі? Бо рахунки порожніють, а російські окупанти ще топчуть Україну.
Підтримуємо і віримо у наші #ЗСУ!
Прочитала, що кількість обстрілів по рашистах більше ніж по нам. Наші котики працюють!❤️

Обіймаю вас, мої любі❤️
Все буде Україна 💙💛

Арт #ОляГайдамака

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я