додому ПОЛІТИКА Чи хочуть українці протестувати проти Зеленського?

Чи хочуть українці протестувати проти Зеленського?

77

Понад половина громадян (60,9%) стверджують, що не підтримали би протести проти Президента Зеленського у випадку, якщо би такі акції розпочались. А основна умова, через яку громадяни можуть вийти на протест – істотне погіршення економічної ситуації. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року.

Серед 60,9% українців, які не мають намірів підтримувати протести проти Зеленського, 29,1% сказали, що точно не підтримають протести, а 31,8% – скоріше не підтримають. Тих, хто долучився би до протестів, соціологи нарахували майже чверть – 24,5%. Серед них 6,7% респондентів підтримали би протести, а 17,8% – скоріше підтримали би. 14,6% не змогли відповісти на поставлене запитання. 

Чи хочуть українці протестувати проти зеленського?
Чи хочуть українці протестувати проти зеленського?

Відповідаючи на запитання щодо умов, за яких підтримали би протести проти Зеленського, українці найбільш часто називали істотне погіршення економічної ситуації (30,4%). Якщо Зеленський ухвалить рішення, які призведуть до програшу у війні із Росією, протестувати проти цього погодяться 19,7%, за умови прийняття рішень, які посилять війну з Росією – 16,7%, у випадку вчинення поліцією масового побиття – 12,9%. Для 8,2% респондентів причиною підтримати протест може бути його масштабність, а для 4,7% – жодних додаткових умов не потрібно, вони вже готові протестувати. 30,1% громадян сказали, що не братимуть участі у протестах за жодних умов.

Чи хочуть українці протестувати проти зеленського?
Чи хочуть українці протестувати проти зеленського?

Повну презентацію із результатами дослідження можна завантажити за посиланням.

-ads-

Дослідження проводилось компанією «Active Group» 29-30 травня 2021 року методом CATI (телефонні інтерв’ю за чітко структурованою анкетою за допомогою інтелектуальних систем). Географія: вся територія України за виключенням окупованих регіонів. Загалом опитано 1200 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном України та типом населеного пункту (місто/село). Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,9%. 

Джерело: Active Group

попередня статтяЗМІНА ЕЛЕКТОРАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ. ТИМОШЕНКО ПОВЕРТАЄ ДОВІРУ, ПОРОШЕНКО КАПСУЛЮЄТЬСЯ. ЗЕЛЕНСЬКИЙ В НАПРУЗІ
наступна статтяКлассовая борьба против классизма

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я