додому Поточні новини Через затримання “демальянсівців” під Межигір’ям покарають начальника РВВС

Через затримання “демальянсівців” під Межигір’ям покарають начальника РВВС

167

15Ситуація. 10 вересня 2013. Прокуратура направила подання до Головного управління МВС в Київській області щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника Вишгородського райвідділку міліції за незаконне затримання активістів “ДемАльянсу”. Про це повідомив заступник голови партії “Демократичний альянс” Андрій Богданович, інформує “Українська правда“.

“Сьогодні Прокуратура Вишгородського району направила подання до ГУ МВС в Київській області щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника Вишгородського райвідділку Леоніда Паланичка за те, що активістів партії Василя Гацька, Андрія Богдановича, Максима Панова та Олександра Бойкула незаконно тримали в райвідділку після їх затримання під Межигір’ям 10 квітня”, – повідомив він.

Як відомо, 10 квітня під час акції поблизу резиденції президента у Межигір’ї міліція затримала декількох представників партії “Демократичний альянс” за проведення акції попри судову заборону, непокору й невиконання законних вимог працівників міліції.

На початку червня суд зобов’язав прокуратуру розслідувати обставини затримання заступника голови “Демократичного альянсу” Андрія Богдановича.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я