додому Поточні новини Броніслав КОМОРОВСЬКИЙ: Польща не братиме участь у газових проектах РФ, що створюють...

Броніслав КОМОРОВСЬКИЙ: Польща не братиме участь у газових проектах РФ, що створюють загрозу інтересам України

138

5Президент Польщі Броніслав Коморовський запевнив Президента України Віктора Януковича, що польська влада не братиме участь у газових проектах Російської Федерації, що створюють загрозу інтересам України.

Про це повідомив міністр канцелярії Президента Польщі Яромір Соколовський з посиланням на розмову Глав держав у неділю, 7 квітня.

Президент Б.Коморовський запевнив Президента України, що польська сторона не вживатиме жодних кроків у газовій співпраці з Росією, які б створювали загрозу інтересам України”, – сказав Я.Соколовський.

Довідка. ”Газпром” запропонував Польщі повернутися до проекту ”Ямал-2”, від якого росіяни відмовилися у 1998 році, але побудувати замість нитки до Німеччини новий газопровід у напрямку Словаччини. За оцінками російського газового монополіста, таким чином до Польщі, Словаччини і Угорщини щороку можна буде додатково поставляти 15 млрд. кубометрів газу.

Представники польського уряду заявили, що Польща не зацікавлена у збільшенні поставок газу з РФ, вона намагається знайти інші джерела, щоб знизити свою залежність, але офіційно дасть відповідь після підготовки техніко-економічного обґрунтування цього проекту, яке має бути готовим через 6 місяців.

5 квітня голова польського уряду Дональд Туск заявив, що Польща не підтримає будівництво ще одного газопроводу в обхід України, розглянути можливість спорудження якого доручив ”Газпрому” Президент РФ Володимир Путін.

попередня статтяКабмін запропонував обмежити податкові перевірки підприємців
наступна статтяСША закликають українську владу звільнити Тимошенко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я