додому Поточні новини ”Батьківщина” закликає Порошенка внести зміни до мирного плану з врегулювання ситуації на...

”Батьківщина” закликає Порошенка внести зміни до мирного плану з врегулювання ситуації на сході

94

5Київ. 23 червня 2014 (УНІАН). ВО ”Батьківщина” висловлює підтримку усім діям Президента України Петра Порошенка, спрямованих на припинення кровопролиття та встановлення миру на сході України, однак закликає його внести зміни до мирного плану.

З відповідною заявою політради партії виступив заступник голови партії “Батьківщина”, голова Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Григорій Немиря під час прес-конференції.

”ВО ”Батьківщина” висловлює підтримку усім діям Президента України Петра Порошенка, спрямованих на припинення кровопролиття на сході України. Ми сподіваємося, що рішення президента призупинити АТО наблизить очікуваний мир”, – сказав він.

Водночас, за словами Немирі, ”Батьківщина” занепокоєна тим, що терористичні угруповання використовують паузу в АТО для нових збройних атак на українських силовиків, від куль, мін та гранат терористів у Донецькій та Луганській областях продовжують гинути люди.

”З території Російської Федерації через державний кордон продовжують надходити найманці, зброя та військова техніка. Попри заяви на підтримку припинення вогню, Росія нарощує військову присутність біля українського кордону. Бойовики використовують зупинку АТО для укріплення своїх позицій та перегрупування сил. У зв’язку з цим “Батьківщина” закликає Президента України негайно внести зміни до свого мирного плану, які дозволять, не чекаючи завершення паузи в АТО, виконати такі завдання: запобігти новим смертям серед мирного населення та сил АТО; блокувати поставки терористам зброї та військової техніки, у тому числі з Російської Федерації; звільнити заручників, яких утримують терористи, – зокрема, представників ОБСЄ та українського офіцера Надію Савченко; зупинити укріплення бойовиками їхніх позицій на захоплених територіях… “Батьківщина” готова і надалі підтримувати Президента в усіх його починаннях, спрямованих на якнайшвидше завершення війни, в тому числі, при розгляді відповідних ініціатив Президента у Верховній Раді”, – зазначив Немиря, посилаючись на заяву.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я