додому ПОЛІТИКА Анатолій ЛАЗАРЕНКО: Скасування депутатської недоторканості перетворить парламент в ляльковий театр

Анатолій ЛАЗАРЕНКО: Скасування депутатської недоторканості перетворить парламент в ляльковий театр

96

лазаренко_nЯк заявив лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк в інтерв’ю 5-му каналу, опозиція готова голосувати за скасування депутатської недотокарності разом з розглядом механізму імпічменту президенту.

Позбавлення депутатів імунітету пропонували узаконити цього тижня представники партії регіонів. Опозиціонери в цьому побачили намір провладної фракції відібрати мандати в кількох їхніх депутатів. Зокрема, у Юрія Одарченка. Йому, нагадуємо, мешканець Донецька закидає порушення закону – начебто Одарченко поєднував депутатство та підприємницьку діяльність.

Ситуацію прокоментував експерт Центру досліджень проблем громадянського суспільства Анатолій ЛАЗАРЕНКО: Скасування депутатської недоторканості перетворить парламент в ляльковий театр. Проблеми виникнуть не лише в окремих опозиційних депутатів, але і в кількох груп інтересів з провладної більшості. Якщо це рішення пройде – вже восени у Верховній Раді буде 300 голосів, які забезпечать будь-які «екстравагантні» рішення, санкціоновані на Банковій. В разі підтримки опозицією скасування недоторканості нардепів про її подальшу парламентську перспективу можна забути. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я