додому Блоги 65 днів ми ставали міцнішими 

65 днів ми ставали міцнішими 

47

З новим днем, мої любі
65 днів ми ставали міцнішими

А тепер у нас є ленд-ліз! Це як другий фронт з сучасним безкінечним озброєнням.
Наші героїчні #ЗСУ знають, що цим робити.

Відчуваю величезну вдячність не тільки десь в серці, а наче у всій собі. Дякую щиро нашим партнерам і союзникам у боротьби з рашизмом!

Не лишилось більше в Україні і світі рожевих окулярів. Всі розтрощилися під ракетами рашистів.
І тепер русофобія – не є неполіткоректної думкую, а світовий мейнстрім.

Багато розмов про те, що з бідосямм росіянами зробив телевізор, вони ж були такі білі і пухнасті. І наче це тільки Путін останні 20 років розбещував великий народ.

І не було знищеного козацтва натомість обіцянки союзу, не було спаплюженого на віки Мазепи, чиє ім’я використовували, як нарицательне для зрадника. Наче не було Крутів, Голодомору і Розстріляного Відродження. Наче не було перевдягнених НКВДистів, щоб дискредитувати повстанців УПА. Наче не було Криму і Донбасу. Наче не було знецінення всього українського і обнулювання ідентичністі українства.

Хліба і видовищ. Цим живилися і 300 років тому, і 1000. Прагнення скрєпного наріду визначають, що саме йому показують по тв і обіцяють у передвиборчій програмі.
Радіоактивний попіл – прагнення електорату росії, а не вигадка марсіанина. Тому з кожної праски було про “несмішіть мої іскандери”, “можєм павтаріть”, а тепер “гдє ви билі 8 лєт”.

Ми не знаємо з ким сремося в коментах, може це нащадок НКВДиста виборює і собі право розстрілювати, як тато, по підвалах. Як російські окупанти в Бучі, Ірпіні, Гостомелі, Тростянці, Маріуполі і ще в багатьох інших наших рідних містах і селах.

Вони не 22.04 раптом стали нелюддю. Були кістки на гусенецях танків у Вегрії у 1956, Чехословаччина у 1968 і ще багато смертей під час повстань і в інших країнах і в самому радянському союзі.
Росія заявила себе правоприємницею СРСР не тільки в грошах і озброєнні, а і в жорстокості. 1 і 2 чеченські війни, Норд-ост, Беслан, Грузія…я не зможу перерахувати всі злочини росії проти людяності.

Трофеї другої світової до цих пір знаходяться в будинках радянських людей. Хтось привіз шаль, хтось зінгер, хтось ешелонами різне коштовне, як Жуков. А хтось лише птср.
І тепер окупанти, спираюсь на незасуджений досвід мародерства і мільйонів (!!!) згвалтованих німкень у “дєдивоєвалі” намагаються стати “достойними” саме таких подвигів. Адже іншою мотивації, що була у захисників батьківщин у другу світову, у них немає.

В нас є не тільки ментальна, а ще й технічна здатність знищити агресора, розтрощити армію росії і повернути свої домівки, міста, села, землі.

А у світі дійсно русофобія, яку вони так довго закликали.
Тепер кожен росіянин відчув на собі, як то бути вигнанцем.

Нехай живуть захисники і мирні Маріуполя 🙏

Обіймаю вас, мої любі!❤️
Все буде Україна!💙💛

Арт від #ОлегШупляк

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело:Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я