додому Поточні новини 5 дурниць у податку на розкіш

5 дурниць у податку на розкіш

118

Київ.5.01.2015 (ПолитКом). Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко на свій сторінці в Facebook виразив свою думку щодо податку на розкіш.  “Ще трохи про закон на розкіш… Дурниць в цьому законі багато! Навскидку!

1) немає градації (хоча б примітивної). Де логіка: Кадилак Ескалейд 6 л і Ніссан Мурано 3,5 л платять однаково;

2) подвійне оподаткування, так і за паливо власник платить більше;

3) це типу податок заздрісника. У світі такого немає. Платять у світі ті, хто завдає більше шкоди навколишньому середовищу. Принцип: чим старше і неекологичне авто, тим більше екологічний податок.

4) збір за першу реєстрацію для приватних джетів, вертольотів і яхт олігархів скасували, а у цей податок типу розкоші їх не засунули. Хоча б для “показухи” внесли б типу показали, що “багаті теж платять”. А так за джети можна взагалі не платити. У МВФ дурні сидять? Ні! Тому і гроші таким “псевдореформам” і реформаторам не дають;

5) ввели податок на нерухомість? Знову хоча б для “показухи ” введіть податок на нерухомість за кордоном. Всі знають із ЗМІ про володіннях Ахметова в Лондоні так і вілла в Марбельї-Marbella, що належать нашим головним вождям я особисто бачив. Не треба базікати про те, як Ви думаєте про народ. Хоч копійку заплатіть, покажіть приклад.”, – пише Назаренко.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я