Домой Текущие новости 5 дурниць у податку на розкіш

5 дурниць у податку на розкіш

117

Київ.5.01.2015 (ПолитКом). Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко на свій сторінці в Facebook виразив свою думку щодо податку на розкіш.  «Ще трохи про закон на розкіш… Дурниць в цьому законі багато! Навскидку!

1) немає градації (хоча б примітивної). Де логіка: Кадилак Ескалейд 6 л і Ніссан Мурано 3,5 л платять однаково;

2) подвійне оподаткування, так і за паливо власник платить більше;

3) це типу податок заздрісника. У світі такого немає. Платять у світі ті, хто завдає більше шкоди навколишньому середовищу. Принцип: чим старше і неекологичне авто, тим більше екологічний податок.

4) збір за першу реєстрацію для приватних джетів, вертольотів і яхт олігархів скасували, а у цей податок типу розкоші їх не засунули. Хоча б для «показухи» внесли б типу показали, що «багаті теж платять». А так за джети можна взагалі не платити. У МВФ дурні сидять? Ні! Тому і гроші таким «псевдореформам» і реформаторам не дають;

5) ввели податок на нерухомість? Знову хоча б для «показухи » введіть податок на нерухомість за кордоном. Всі знають із ЗМІ про володіннях Ахметова в Лондоні так і вілла в Марбельї-Marbella, що належать нашим головним вождям я особисто бачив. Не треба базікати про те, як Ви думаєте про народ. Хоч копійку заплатіть, покажіть приклад.», — пише Назаренко.

 

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь