додому Блоги 46 днів ми з вами живемо в одному ритмі серцебиття 

46 днів ми з вами живемо в одному ритмі серцебиття 

70

З новим днем, мої любі
46 днів ми з вами живемо в одному ритмі серцебиття

Кожна новина чи зупиняє, чи прискорює серце.
Іноді забуваєш дихати. Або не маєш на це сили.
Раніше, в ті щасливі дні, до війни, ми жили кожен у своєму ритмі. І мали за щастя, деякі з нас, не дивитися, не читати новин. Тільки ключові, які могли дізнатися з фейсбучика, наприклад.

Нервові зриви якщо і були, вони не були синхронізовані з бомбуванням Краматорську чи з відео із Бучі.
Нам було простіше тримати себе в руках, а ритм серця в медичній нормі. Але зараз все інакше.
Біль і горе, що не закінчуються.

Для мене така величезна підтримка писати для вас, мої любі. Бо я пишу і для себе. Бо я щаслива, що комусь із вас мої дописи допомагають триматися. В мене є важлива справа кожного ранку і кожного дня я про це пам’ятаю.

Спробуйте і ви, (якщо ще цього не робите) не тільки читати новини, а і формувати їх. Не важлива масштабність новини. Я от пишу про прості речі із мого життя. Мої роздуми на те, з чим я стикнулася напередодні, те, що мене хвилює, чим хочу поділитися і який біль хочу розділити. Дякую вам за це до неба!❤️

Наприклад, ще тижні 3 тому було цілим квестом і здобутком сказати: я купив в магазині кохавинку (просто чудова назва, куда б я ще її втулила :))

А ще треба завжди пам’ятати, хто наші вороги. Це не українці, що невдало висловилися в коментарях, а рашисти, що вбивають і калічать нас.

Давайте домовимось, мої любі, коли вас вибісить чийсь коментар в інтернеті, або слова чи дії близької людини, припустить спочатку, будь ласка, що це просто невдалий вислів, помилка, ви щось не так зрозуміли або просто людині погано. Хоча, давайте припускати одразу останнє – людині погано. Не помилитесь.

Давайте виходити у своїх судженнях (исходить в своих суждениях) з Любові.
Пропоную такий надважкий челендж на день, а для особливо завзятих на 3 дні, виходити в своїх оцінках з позиції любові. Кожного разу, як ви з кимось спілкуєтесь.
І потім, через три дні, поділитесь, що з того вийшло 😁
Зараз, думаю, це не так важко, бо ми всі намагаємось підтримати один одного. Треба практикувати цю звичку, виходити з любові, кожного дня життя.

Якщо ви вже так живете, ви мій кумир, дякую вам. Я йду за вами!

Віримо у наші #ЗСУ!
Наближуємо перемогу!

Обіймаю вас, мої любі!❤️
Все буде Україна!💙💛

Арт вже упізнавана #ОляГайдамака ❤️

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я