додому Соціум 30 березня 2015 року стартують безкоштовні курси «Основи інформаційної безпеки»

30 березня 2015 року стартують безкоштовні курси «Основи інформаційної безпеки»

287

Київ. 25 березня 2015 року (ПолітКом). ІТ-компанія «Олайті Сервіс», яка є розробником продуктів ТМ «Zillya!», та громадський проект масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» запускають безкоштовні курси «Основи інформаційної безпеки».

Вони розпочнуться у понеділок, 30 березня 2015 року о 07:00 і триватимуть шість тижнів. А все, що знадобиться слухачу – це доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Головна мета курсу – донести до користувача базові правила поводження з персональною інформацією в умах реального зближення фізичного та віртуального світів.

Курс буде корисним практично кожному, хто у повсякденному житті стикається з комп’ютерами, смартфонами, планшетами, користується соціальними мережами, електронною поштою чи просто шукає інформацію у глобальній мережі Інтернет. Так, слухачі зможуть:

  • дізнатися, які існують основні кіберзагрози, хто і навіщо їх створює;
  • зрозуміти, кого найчастіше атакують і чому не можна легковажно ставитись до загроз сучасного інформаційного суспільства;
  • отримати готові поради, як захистити особисту інформацію від втрати чи крадіжки, окремо буде розглянута тема безпеки електронних фінансів;
  • засвоїти прості та доступні принципи безпечної роботи з мобільними пристроями, зокрема, смартфонами та планшетами.

В анонсі організатори вказують, що викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення.

Зареєструватися на курси можна за посиланням – https://edx.prometheus.org.ua/courses/KPI/IS101/2014_T1/about

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я