додому Блоги 23 дні дивних часів, що карбуються кров’ю

23 дні дивних часів, що карбуються кров’ю

49

З новим днем, мої любі.
23 дні дивних часів, що карбуються кров’ю.

Такі часи, що навіть агностики і атеїсти моляться за перемогу і збереження життя.
Вся країна як одне серце.
Останні 2 дні серце зупинилося двічі. Від болю і відчаю, що драмтеатр у Маріуполі розбомбили, і потім коли ми дізналися, що вони вижили. Дякуємо тобі, Боже.

Серце країни завмирає з кожної смертю. Стікаю кров’ю і стискається болем від смертей діток. Серце кожного з нас.

Ми не зможемо пробачити. Жодного з них. Ця країна вічної жадоби, злоби і мерзенності повинна бути знешкоджена. Щоб не було більше можливості зібрати армію і йти вбивати черги за хлібом.
Щоб ніколи знов.

Навіть вимовити “російське” потребує зусилля.
Ми 8 років не дивимось російське кіно. Не тому що такі сноби, що не дивимось гімно, а тому що виникає відраза. Тому що в нас війна не з 24, а з 2014.

Нам потрібно наповнити інфопростір нашим, українським контентом. Інстаграм, ютуб, фейсбук, будь що. Треба писати, знімати, творити. Про скіли, про психологію, про затишок, про історію, про покупки, про дизайн, про садівництво, про веселе і сумне. Писати музику і співати сучасних або не дуже, але талановитих, пісень. Творіть, друзі! Робить все, що тішить ваше серце, сповнене Любові!❤️

Щоб наші діти навіть забули дивитися в той бік, щоб всю нашу Любов ми не ховали в своїм великім серці, а вкладали в Діло, в Дійство, в Життя.

Я кілька років не могла змусити себе писати хоча б раз на тиждень.
А тепер кожного ранку я не можу не писати. Я не маю плану, просто пишу, щоб дотягнутися своїм серцем до вашого, мої дорогоцінні люди.

Моє затишне і гарне село вже двічі було атаковане. Загинули діти, загинули люди. Люди втратили свої будинки. Люди втратили своїх близьких. Це не можливо пробачити. Це неможливо забути.
Ніколи знов.

Ми всі втратили свою безпеку. Більше ніколи не зможемо сказати “мій будинок, моя фортеця”. Бо наша фортеця це наші воля і свобода.
Саме волю і свободу захищають наші #ЗСУ.

Ми відбудуємо нашу країну! З усією пристрастю наших сердець збудуємо нові міста і села. Вкладемо інші сенси в нашу розбудову, бо ми вже не ті, що були “до”.
Бо ми знаємо, що світ чекає на зміни. А змінити його може лише той, хто сам змінився. Адже не можливо отримати інший результат, якщо робити звичні речі.

В нас тепер є місія.
Обіймаю вас, мої любі, усім своїм серцем!❤️

Все буде Україна!
💙💛

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я