додому ПОЛІТИКА «Живодер!!! Жахлива історія про масове вбивство котів» — ботоферма атакувала журналіста Legalinform.org...

«Живодер!!! Жахлива історія про масове вбивство котів» — ботоферма атакувала журналіста Legalinform.org Сергія Антоненка

235

Більше двох років щоденної кропіткої підготовки та титанічних зусиль (детективні сюжети, розслідування, протести — майже сотня хвилюючих публікацій) знадобилося нам на те, щоб наймолодший і найталановитіший за всю історію України віце-прем’єр-міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров погодився цілком добровільно «зняти всі маски», «показати справжнє обличчя» та відверто поговорити «по душам» про життя-буття та давно наболівше з нашим маленьким (але з багатою історією) виданням Правова інформатика.

Матеріал вийшов цікавий та безумовно стане частиною історії української (а може й міжнародної) журналістики — в глибинах свідомості респондента нам вдалося відшукати таке, про що більшість з глядачів його чисельних телеефірів та читачів щоденних постів і не здогадувалася.

100% реаліті-шоу без жодної ретуші — історія не для слабодухих!!!

— Привіт! — зателефонував мені сусід (по будинку Артилерійський пров. 3 в Києві) пізно ввечері 5 жовтня 2021-го: Ти Кіру Бойко з нашого дому знаєш?
— Ні.
— А з сусідніх домів?
— Ні, не знаю ніякої Кіри.
— Ти що, Інтернет не читаєш? Ти ж вбивця всіх бездомних котів та кошенят у нашому районі — всі підвір’я па під’їзди трупами завалені, ні пройти, ні проїхати, ні припаркуватися.
— Уже «всі зливні бачки» гудуть — разом цю «дурь» опублікували, а тисячі ботів розганяють її у Фейсбук!!! 
— Ти ж про злочини в Мінцифрі та ДП «Дія» два роки пишеш, крупціонерів викриваєш, Мішу Федорова на чисту воду виводиш!!!
— Не витримали «дієві», не стрималися, порвало їх усіх разом з усією ботофермою!!! Гонять на тебе!!! Слідкуй за новинами!!!

І справді, десятки відомих і не дуже Інтернет-фейкометів (які зазвичай публікують «компромат» за гроші) здійснили потужну інформаційну атаку протягом 5-6 жовтня — сотні тисяч людей прочитали «новину» від бота «Кіри Бойко» про журналіста-живодера Сергія Антоненка та масове вбивство котів та кошенят у Шевченківському районі м. Києва.

А 7 жовтня невідомі завітали в гості й до під’їздів усіх житлових будинків на Артилерійському провулку — які обклеїли вже паперовими оголошеннями.

— ДБЛ БЛД кончені — коментують друзі в перерві між виступами спікерів на дискусії Політичного руху 30+ в Скай Барі, куди я завітав на самому пікі подій у вже новому соціальному статусі «шкуродера» (політтехнологи багато про що знають та можуть розповісти).

— Вони вже півроку по-тихому всіх розпитували про тебе та підшуковували можливості щоб розправитися. Але, після акції (на день програміста 13.09.2021 ) під Кабміном (запросили читачі у якості спікера розповісти про зловживання в Мінцифрі та ДП «Дія»), яка співпала з прес-конференцією СБУ про викриття злочинної схеми з розкрадання 300 млн. грн. на ноутбуках для вчителів (див. Ноутбук кожному вчителю — 300 млн. відкату для Мінцифри) — дах видать і зовсім знесло.

Запросили спікером читачі — спільна акція фахівців з ІТ та кібербезпеки на день програміста під Кабміном, підтримана «ІТ-січ» та «Демократичною сокирою».

— Цей дебільний текст про «вбивство котиків», його ж ніхто не хотів брати в роботу, тебе всі добре знають ще з часів Майдану, ми читаємо статті на legalinform.org, круто пишеш, з документами та на фактах, багатьом подобається, перепощують.

— Ти зовсім їх дотиснув, загнав у глухий кут — їм діватися вже було нікуди. Ніхто з Мінцифрою вже ніяких «лівих» справ не хоче мати — все тільки по правилам і по закону. Хто ж з нормальних людей піде добровільно у в’язницю за чиїмись там примхами.

— За те, що зазвичай коштує 1 000 $ (за все про все), пропонували в 5 — 10 разів більше (по 500-600 $ за розміщення на кожному г@но-сайті), ніхто зі знайомих не хотів лізти в таке відверте лайно. Вся компанія з дискредитації обійшлася не менше ніж в 5 000 — 10 000 $.

— Шалені, дурні «грантоїдські» гроші — дешевше вбити, щоб замовкнув.

— Поки точно не знаємо хто з «чорних піарників» на це погодився, взяв гроші на «гівномети» та розвішування плакатів про «вбитих» котиків (може й хтось із наших — політтехнологів) — але то вже потрібно бути зовсім «покидьком» чи по вуха в боргах.

— Київ насправді маленький, всі один одного знають, таємниць не має, досить скоро вилізе ім’я виконавця — опублікуєш нову статтю. Самим цікаво — хто ж це.

(За уточненою інформацією з інших джерел виділена замовником сума на інформаційну атаку «Всі дохлі коти для Сергія Антоненка» була ще більшою: 15 000 $ — 20 000 $ — П.І.Б. головного виконавця озвучимо трохи пізніше: наразі виясняємо деталі. В найбільш активній фазі боти погрожували вночі фізічною розправою, четвертуванням та вбивством).

На цьому історія з котиками не закінчилася: ввечері 07 жовтня 2021-го на OLX з’явилася нова об’ява — «розіп’яті» кошенята «воскресли» та захотіли до нових господарів.

Котики дуже гарні, породисті, а ще й зовсім безкоштовно та з доставкою до дверей — вже більше сотні дзвінків за кілька днів з усієї України. Переважно телефонують молоді мами і навіть малеча (і вдень і вночі), ніхто не хоче втратити такий рідкісний шанс — взяти безкоштовно кошеня у сім’ю для дитини.

Я кожному відповідаю — ніхто не хоче вірити, що це просто тупий «розвод» заради помсти (в деяких сім’ях діти вже навіть понапридумували — як назвуть своє улюблене кошеня, та всю ніч очікували ранку з мріями про нього). 

Просто «забити» і не відповідати на дзвінки не виходить — перенабирають по десятку разів. 

Тому доводиться терпеливо пояснювати деталі: про журналістські розслідування, розкрадання мільярдів на діджиталізації, «Дію», «чорне SMM», ботів Міші Федорова, чисельні оголошення та об’яви про спочатку «вбитих», а тепер «воскресших» кошенят для дітей в нові сім’ї.

Хлопчики та дівчатка ревуть, мами їм та мені співчувають — втішаю всіх як можу, досвід є (майже 10 років разом з Галиною Бондаренко були шефами в одному з класів Трипільської школи-інтернат). 

В «Українському селі» у Бондаренків в гостях з підшефними, 2013 рік, фото Сергія Антоненка.

Вислухавши та зрозумівши у чому справа — дорослі починають голосно озвучувати всі ті ж самі коментарі (з матюками) що й від ботів під постом «Кіри Бойко» про «вбитих» кошенят, тільки лунають вони вже не на адресу журналіста Сергія Антоненка, а на голови замовників та виконавців цієї садистської постановки.

— Понавибирали ДБЛ БЛД…

— Ти знаєш, я дуже уважно роздивився його (про віце-прем’єра), в ньому дуже багато насилля — говорить мені сусід по дому, який вже два роки читає мої статті та поназдирав тепер собі на згадку з різних під’їздів велику кількість об’яв про «шкуродера Антоненка».

— Він точно 100% в дитинстві сам мучив кошенят у своїй Василівці, а Тімофєєвна (бабуся з легенди про котячий притулок на об’явах) — це ж не наша, не українська вигадка, якісь рашисти від ФСБ той дебільний текст правили.

Інші сусіди теж порозбирали об’яви — показують тепер близьким: хто насправді двигає в країні діджиталізацію (як виявилося — і вони постійно читають мої статті).

З цікавого — 6 жовтня 2021-го (у дні масового «вбивства», «відпівання», «похорон» та «воскресіння» котів у берестейському парку) на офіційному веб-сайті Офісу президента з’явився новий Указ про символіку Мінцифри.

Чомусь, у ньому нема жодної згадки про події цих днів.

Артилерійський провулок в Києві тягнеться паралельно з найкоротшою дорогою парком від метро «Берестейська» до посольства США — тож, дипломатів тепер теж потрібно оперативно попередити про небезпеку, «шкуродерів» та масові «вбивства» котів, які відбуваються попід їх стінами.

А також про те, куди насправді витрачаються гранти та багатомільйонна міжнародна технічна допомога — хай контролюють краще своїх бенефіціарів, поки вся Україна не перетворилася на суцільну «братську» могилу. 

За два останні роки ми свою журналістську роботу по «діджиталізації в смартфоні» виконали на всі 100% — всі маски з героїв зірвані, явлені справжні обличчя, читайте, думайте, дійте.

Далі буде…

Автор: Сергій АНТОНЕНКО

Джерело: Legal Informatics

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я