додому Топ Новини Євромітинг на Майдані Незалежності

Євромітинг на Майдані Незалежності

89

6Киев. 22 листопада 2013 (ПолітКом). У ніч на 22 листопада на Майдані Незалежності в Києві зібралося до 2500 людей, щоб висловити невдоволення рішенням уряду про призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Київська міська державна адміністрація повідомляє, що на Майдані Незалежності можна проводити зібрання, але без установлення наметів. Про це йдеться у повідомленні опублікованому на сайті КМДА.

Окружний адміністративний суд міста Києва своїм рішенням заборонив встановлювати малі архітектурні форми у вигляді наметів, кіосків або навісів, в тому числі пересувних та тимчасових, під час проведення мирних масових акцій з 22 листопада 2013 року по 7 січня 2014 року.

Обмеження стосується Майдану Незалежності, вулиці Хрещатик та Європейської площі. Київська міськдержадміністрація підкреслює, що “дане рішення суду ніяким чином не забороняє проведення самих мирних масових акцій”.

“Проте встановлення наметів, кіосків та інших малих архітектурних форм учасниками масових акцій перешкоджатиме підготовці та проведенню заходів новорічного та різдвяного святкування”, – уточнили у прес-службі.

У Харкові люди, невдоволені зміною зовнішньополітичного курсу країни, зібралися на площі Свободи та провели ніч навпроти будівлі обласної державної адміністрації.

Громадський активіст Дмитро Пилипець розповів, що невдоволені самоорганізувалися через соціальні мережі.

Студенти Львова під час нічного Євромайдану оголосили про створення координаційної ради “Львівський Євромайдан” та оголосили про початок акцій громадської непокори. Про це повідомляє Zik.

Організатори акції закликають усіх прийти у п’ятницю, 22 листопада, о 19.00 до пам’ятника Тарасові Шевченку на акцію протесту проти зриву підписання угоди про асоціацію з ЄС.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я