додому Поточні новини Яценюк пропонує створити спеціальний урядовий орган – міністерство з інтеграції України до...

Яценюк пропонує створити спеціальний урядовий орган – міністерство з інтеграції України до ЄС

143

12Голова політради ВО «Батьківщина», голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк пропонує створити спеціальний урядовий орган – міністерство з інтеграції України до ЄС.

Про це він заявив на сесії «Євроінтеграція – запорука незалежності України та сприяння її демократизації» Світового конгресу українців у Львові в середу, 21 серпня.

Зокрема, у своєму виступі Яценюк висловив переконання, що на Вільнюському саміті в листопаді Угоду про асоціацію України з ЄС буде підписано, проте, за його словами, цього недостатньо: «Підпис на угоді – це ніщо інше, як перший крок до реальних змін в країні. Другий етап – це імплементація законодавства, яке буде прийнято українським парламентом», – зазначив він.

Саме тому, на переконання Яценюка, для проведення реальної європейської інтеграції в Україні необхідно створити спеціальний урядовий орган – міністерство з інтеграції України до ЄС, яке має очолити перший віце-прем`єр міністр: «Повинно бути 200 освічених, фахових англомовних людей, як було в Польщі, які приведуть Україну до ЄС».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я