Домой Текущие новости Володимир БОРОДЯНСЬКИЙ: «Суспільство не дозріло для громадського телебачення»

Володимир БОРОДЯНСЬКИЙ: «Суспільство не дозріло для громадського телебачення»

102

14Ситуація. 11 вересня 2013. Таку думку висловив Володимир Бородянський рамках обговорення перспективи теле- і кінобізнесу в Україні під час прес-конференції з нагоди відкриття KIEV MEDIA WEEK.

 Для участі в обговоренні були запрошені відомі медіа-менеджери України: засновник телекомпанії «Студія 1+1» Олександр Роднянський, гендиректор 1+1 Media Олександр Ткаченко, гендиректор телеканалу СТБ і керівник групи StarLightMedia Володимир Бородянський, директор з розвиту медіабізнесу компанії СКМ Катерина Лапшина, керівник компанії Film-UA Сергій Созановський і колишній президент Sony Pictures Television International Майкл Гріндон.

 Модератором дискусії був журналіст, телеведучий і «неформальний лідер «Громадського радіо» Андрій Куликов. Саме він ініціював розмову про суспільне мовлення, запитавши в експертів, наскільки виправдана участь держави в телеринку України і наскільки можливий перехід до суспільного мовлення.

 «Суспільство не дозріло для громадського телебачення, воно не в змозі керувати ним. Не в змозі створити, підтримувати — для цього потрібна певна зрілість. І я вважаю, що це безперспективно на сьогоднішньому етапі нашої еволюції. Може, трохи пізніше. Що стосується аудиторії, ми повинні, безумовно, її слухати, але ми повинні їй якісь речі і нав’язувати, трохи випереджати її в розвитку, пропонувати те, що, можливо, при першому погляді буде неоднозначно сприйнято. Що стосується держави, тут всі сказали, що вона має займатися регулюванням правил гри», – відповів на Володимир Бородянський.

-ads-

 Пан Куликов жартома підкреслив, що це було сказано саме про суспільне телебачення, а не радіо.

Предыдущая статьяЗабудовник подав позов у 500 тис. грн проти журналіста газети «Сегодня». Перше засідання суду призначено на 18 вересня
Следующая статьяВАСУ лишил Маркова мандата народного депутата

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь