додому Поточні новини Віктор ПШОНКА: «Закон про амністію» набуває чинності з 17 лютого

Віктор ПШОНКА: «Закон про амністію» набуває чинності з 17 лютого

86

Київ. 17 лютого 2014 року (УНІАН). Жодних перешкод для набуття чинності ”закону про амністію” немає, він вступить в силу 17 лютого. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України з посиланням на генпрокурора Віктора Пшонку.

Таким чином, з понеділка, згідно з цим законом, з підозрюваниху вчиненні масових заворушень під час акцій Євромайдану знімаються обвинувачення та закриваються кримінальні провадження.

«Відповідно до статті 10 Закону України від 29 січня 2014 року №737-VII «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» повідомляю, що згідно з інформаціями Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та місцевих органів влади учасниками масових акцій протесту фактично вчинено сукупність дій, передбачених статтею 9 цього Закону», – йдеться у повідомленні.

«У зв’язку з публікацією цього повідомлення зазначений Закон вводиться в дію з 17 лютого 2014 року і передбачає звільнення від кримінальної відповідальності та покарання осіб, які вчинили в період 27 грудня 2013 року по 2 лютого 2014 року злочини, передбачені статтею 1 цього Закону, закриття відповідних кримінальних проваджень, а також звільнення від адміністративної відповідальності осіб, до яких застосовано адміністративний арешт», – заявили в ГПУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я