додому Соціум В Україні зростуть тарифи на воду для населення

В Україні зростуть тарифи на воду для населення

125

Київ. 18 березня 2015 року (Дзеркало тижня). Про яке підвищення тарифів на воду для населення йде мова, поки не уточнюється Тариф на воду зросте через зростання вартості електроенергії

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), через зростання вартості електроенергії 19 березня на засіданні ухвалить рішення про підвищення тарифів на воду для населення. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив член НКРЕКП Андрій Герус.

“На засіданні в четвер будемо приймати рішення про підвищення тарифів на воду для населення. Така необхідність виникла в результаті зростання вартості е/е на 30% з літа минулого року”, – повідомив він.

Крім цього, за словами Геруса, водоканали прострочили, в основному, із-за девальвації гривні, платежі по кредитам Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Світового банку на близько 1 млрд грн.

“А ще вже прострочена заборгованість водоканалів перед ЄБРР, Світовим банком вже близько 1 млрд грн. В основному, із-за девальвації і стрімко зростаючої ціни на е/е, яка займає 50% у собівартості води”, – зазначив член НКРЭКУ.

Герус не уточнив, про яке підвищення тарифів на воду для населення йде мова.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я