додому Поточні новини “УДАР” вимагає почати чистку органів з Захарченка

“УДАР” вимагає почати чистку органів з Захарченка

123

13В партії “УДАР” вимагають переатестації всіх працівників міліції і повного оновлення правоохоронної системи. “Першу скрипку” в тих безчинствах, які дозволяє собі міліція, грає міністр внутрішніх справ Захарченко. Ні сам Віталій Захарченко, ні влада, що командирувала його на цю посаду, вперто не зважають на думку суспільства. Інакше міністр МВС після подій у Врадіївці був би у відставці, – йдеться в заяві партії.

“Влада повинна розуміти, що сьогодні весь гнів людей за тривале   “покращення” їхнього життя, вся соціальна напруга виливається в протест проти хронічного свавілля правоохоронних органів. Адже саме на них в усіх репресіях і залякуваннях людей спирається режим Януковича”,- підкреслив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

МВС повинне нарешті стати справді правоохоронною системою, а не силовий угрупованням влади, – наголошують в “УДАРі”.

“Ми вимагаємо відставки міністра, переатестації кожного працівника міліції і ухвалення європейського закону про поліцію.  Систему треба очистити і побудувати заново. В правоохоронні органи повинні прийти люди, які охоронятимуть закон, отримуватимуть гідну зарплату і не ставитимуться до своєї роботи як грабіжники і розбійники”,- наголосив Віталій Кличко.

Також в партії зазначають, що голова комітету парламенту  з питань прав людини, депутат від “УДАРу” Валерій Пацкан ініціює засідання комітету, який має дати оцінку ситуації в правоохоронних органах і спрямувати до керівництва держави зазначені вимоги щодо повного оновлення правоохоронної системи.

Нагадаємо, що 15 липня 2013 року відбулося пікетування будівлі управління Міністерства внутрішніх справ у Києві, вимагаючи припинити кримінальне переслідування людей, які штурмували Святошинський райвідділ міліції. Багато хто з них тримав прапори партій «Батьківщина» і ВО «Свобода», а серед пікетувальників були народні депутати від цих політичних сил.

Опозиційні політики провокують громадян на протистояння з міліцією та протиправні дії, заявляють у владі. Як вихід депутати від Партії регіонів пропонують посилити відповідальність за протидію правоохоронцям та ще збільшити фінансування МВС. В опозиції ж кажуть про міліцейське свавілля як системне явище, що й породжує спротив. З вимогою навести лад у міліції громадські активісти та опозиційні депутати пікетували столичне управління МВС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я