додому Соціум У Сьєрра-Леоне пройшли перші вибори на блокчейн-платформі

У Сьєрра-Леоне пройшли перші вибори на блокчейн-платформі

79

В Сьєрра-Леоне 7 березня вперше відбулись вибори президента на основі блокчейн-платформи. У голосуванні взяло участь 70% населення. Про це повідомляє TechCrunch.

У голосуванні використовувалась технологія,  яку розробив Леонардо Гаммар із компанії Agora.

«Анонімні голоси/виборчі бюлетені записуються на блок-ланцюжок Agora та стають доступним для будь-якої сторони, яка зацікавлена у розгляді, підрахунку голосів та перевірці, – сказав Гаммар. – Це вперше, коли на виборах використовується технологія блокчейна».

Він також наголосив, що ця можливість допоможе зробити вибори чесними, прозорими та такими, що можна перевірити.

Використання блокчейну додатково дозволило скоротити видатки на паперові бюлетені, а також посприяло зменшенню корупції в процесі голосування.

«Ми єдина компанія у світі, яка збудувала повнофункціональну платформу для голосування. Інші електронні машини для голосування є «блочними коробками», які є вразливими для атак. З цієї причини багато американських штатів та іноземних країн повернулись до паперу (паперових бюлетенів)», – вважає він.

Гаммар та його команда планують розширити впровадження блокчейн-технологій в інших африканських країнах, а потім і у світі.

Дізнатись більше про блокчейн у банківській технології можна з матеріалу Mind«Блокчейн у банківській сфері: як нова технологія може вплинути на галузь».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я