додому Соціум У Сьєрра-Леоне пройшли перші вибори на блокчейн-платформі

У Сьєрра-Леоне пройшли перші вибори на блокчейн-платформі

79

В Сьєрра-Леоне 7 березня вперше відбулись вибори президента на основі блокчейн-платформи. У голосуванні взяло участь 70% населення. Про це повідомляє TechCrunch.

У голосуванні використовувалась технологія,  яку розробив Леонардо Гаммар із компанії Agora.

«Анонімні голоси/виборчі бюлетені записуються на блок-ланцюжок Agora та стають доступним для будь-якої сторони, яка зацікавлена у розгляді, підрахунку голосів та перевірці, – сказав Гаммар. – Це вперше, коли на виборах використовується технологія блокчейна».

Він також наголосив, що ця можливість допоможе зробити вибори чесними, прозорими та такими, що можна перевірити.

-ads-

Використання блокчейну додатково дозволило скоротити видатки на паперові бюлетені, а також посприяло зменшенню корупції в процесі голосування.

«Ми єдина компанія у світі, яка збудувала повнофункціональну платформу для голосування. Інші електронні машини для голосування є «блочними коробками», які є вразливими для атак. З цієї причини багато американських штатів та іноземних країн повернулись до паперу (паперових бюлетенів)», – вважає він.

Гаммар та його команда планують розширити впровадження блокчейн-технологій в інших африканських країнах, а потім і у світі.

Дізнатись більше про блокчейн у банківській технології можна з матеріалу Mind«Блокчейн у банківській сфері: як нова технологія може вплинути на галузь».

попередня статтяНавчання бойовиків на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської області
наступна статтяЗабаганки. Антракт. Розповідь монети

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я