додому ПОЛІТИКА У Полтавській обласній раді з’явився власний «голосуйка»

У Полтавській обласній раді з’явився власний «голосуйка»

234
Заступник Голови Полтавської облради Євгеній Холод

Кременчук, 11 лютого 2016 року (Полтавщина, Ігор СІРИК). Невідома трансцендентна істота була помічена в президії Полтавської обласної ради під час останніх пленарних засідань. Різними рухами, двозначними кивками та надмірною жестикуляцією вона намагалася подати якісь погано зрозумілі сигнали окремим депутатам. Одним словом, поведінкою своєю нагадувала заступника голови Полтавської облради Євгенія Холода.

Під час підрахунку голосів істота завмирала й починала читати якісь магічні мантри. Приблизно ось так.

Пересічні громадяни ні на секунду не сумнівалися, що це і є справжній Євгеній Холод — видатний громадсько-політичний діяч, метр полтавської політики у самому широкому розумінні цього слова. І лише найбільш досвідчені політичні оглядачі зрозуміли: тут щось не те!

Думки експертів щодо побаченого як завжди різняться.

Версія перша. Хвороба

На думку доктора Комаровського, головною причиною подібної поведінки заступника голови Полтавської обласної ради є синдром Альцгеймера-Чечетова.

Це специфічне захворювання головного мозку дегенеративного характеру, що виявляється у формі прогресуючого зниження інтелекту, моральної деградації та постуральної нестійкості. На відміну від класичної хвороби Альцгеймера, синдром має вибіркову дію і вражає виключно депутатів різного рівня.

Дуже часто хворому здається, що його хаотичні рухи мають символічне значення для тих, хто за ним спостерігає. Однак, як свідчать результати останніх досліджень, проведених британськими вченими над депутатами від «Батьківщини», реальний вплив хворого на процеси в сесійній залі в цілому незначний.

Версія друга. Одержимість

За словами фіналіста 15-го сезону «Битви екстрасенсів», відомого київського екзорциста Світлани Мовчан, причиною дивної поведінки шанованого полтавського політика може стати… одержимість злим духом.

Головним підозрюваним у цій справі виступає невгамовний та бешкетливий дух колишнього «диригента парламенту» Михайла Чечетова, інакше — «голосуйка».

chechetov 2

 

 

 

Відомо, що після смерті дух Чечетова, з’являється в різних регіонах нашої країни та намагається дестабілізувати роботу представницьких органів влади.

Спочатку він встановлює повний контроль над голосуванням окремих депутатів. А закінчується це багатогодинним хоровим виконанням пісні «Славное море, священный Байкал», внаслідок чого народні обранці масово сходять з розуму та змінюють політичну (й не тільки!) орієнтацію.

Від зальотів — до польотів

Але найбільшу небезпеку «дух Чечетова» представляє для тих, у кого він вселився. Нещасні одержимі проявляють неабияку схильність до стрибків з 14 поверху, причому ще до закінчення своєї депутатської каденції.

Для вигнання голосуйки пані Світлана радить якомога скоріше освятити сесійну залу та забезпечити кожного депутата індивідуальним шаманським бубном для голосування.

Якщо це не допоможе, то Полтавській обласній раді доведеться винайняти відьмака.

Довідка: відьмак — мисливець за чудовиськами, що становлять загрозу для життя людей
Довідка: відьмак — мисливець за чудовиськами, що становлять загрозу для життя людей

Версія третя. Істина десь поруч

Євгеній Холод міг стати жертвою викрадення інопланетян, а його місце у сесійній залі посів двійник — підступна поліморфна інопланетна потвора.

alien 4

На такій версії наполягає агент М. — співробітник надсекретної урядової агенції, що займається вивченням паранормальних явищ.

Будучи за природою дрібним шкідником, «чужий» не здатен діяти публічно. Тому, потрапляючи до представницького органу, він змінює облік: мімікрує, інтригує, блюзнірствує. Але продовжує відтворювати характерні для нього поведінкові стереотипи, намагається заволодіти свідомістю оточуючих та виїсти їм мозок.

Зомбі, утворені внаслідок зазначеної процедури, виступають чудовим підґрунтям для створення відданої депутатської групи.

Зважаючи на унікальність полтавського феномену, агент М. радить негайно передати його в місцеву поліклініку — для дослідів та подальшого препарування. Від себе додамо, що демонстрація заспиртованої невідомої фігні може стати непоганим додатковим джерелом наповнення обласного бюджету.

Who is Mr. Golosuika?

Як бачимо, природа явища ще не до кінця зрозуміла широкій громадськості. Що це: банальний психічний розлад, витівки дрібного демона чи перші прояви позаземного паразита?

Зрозуміло лише одне: голосуйка — шкідник.

Нехай, дрібний, малопомітний — в десятки разів менший за тих, кому б він хотів наслідувати. Але шкідник!

А значить, «Батьківщина» в небезпеці!

В небезпеці Полтавщина! В небезпеці усі ми!

Але капостити він буде до тих пір, поки на це не звертають уваги. Громаді, що перемогла Януковича, цілком під силу справитися із звичайним голосуйкою, врятувати тих, хто потерпає від його витівок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я