додому Соціум У Києві анонсовано розробку нового закону “Про молодь”

У Києві анонсовано розробку нового закону “Про молодь”

323

Київ. 25 червня 2015 року (ПолітКом). 24 червня 2015 року в інформаційній агенції УНІАН відбулася зустріч на тему “Законодавче підґрунті реформування молодіжної політики. Організаторами зустрічі стали Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

У рамках зустрічі Віра Профазі, керівник проекту ПРООН «Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні», презентувала звіт аналізу прогалин національного законодавства України у молодіжній сфері відповідно до європейських норм і стандартів.

У ході цієї роботи проаналізовані законодавчі акти України, які стосуються молодіжної політики, зроблені висновки та рекомендації щодо вдосконалення українського законодавства в частині виконання Угоди про Асоціацію Україна – ЄЄ та інших нормативних актів ЄС у сфері молоді. Звіт буде розміщено на сайті Мінмолодьспорту для загального доступу.

Народний депутат Іван Крулько ознайомив присутніх із законодавчими ініціативами молодіжної сфери, які вже зараз перебувають на розгляді профільних Комітетів Верховної Ради.

Він також анонсував розробку нового закону “Про молодь”, розробленого ініціативною групою на основі аналізу законодавства різних країн Європи та потреб сучасної молодої людини.

Зі свого боку заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський поінформував про діяльність відомства у напряму реформування молодіжної політики. Зокрема, про реалізацію нових напрямів роботи: розвиток мережі молодіжних центрів по всіх регіонах, облаштування місць для проведення молодіжних наметових таборів, підготовка кваліфікованих молодіжних працівників, підтримка волонтерської діяльності, волонтерського руху, розвиток та визнання неформальної освіти та інші не можлива без законодавчого забезпечення.

«Ми підтримуємо ініціативу Івана Крулька та долучимо до роботи з розробки проекту закону «Про молодь» кваліфікованих експертів. Розробка цього законопроекту стане початком плідної роботи, результатом якої має стати новий Закон, що створить для молоді умови для саморозвитку, захисту інтересів та прав. В основну Закону буде покладено напрацювання, представлені групою експертів народного депутата Івана Крулька та використані результати презентованого аналізу. Після розробки законопроекту ми винесемо його на широке громадське обговорення, на місцевому та регіональному рівнях, проведемо низку консультацій в різних колах експертів та спільно сформуємо документ, який створить дієвий механізм захисту прав молоді та забезпечить її участі в процесі прийняття рішень, як на національному так і місцевому рівнях», – зазначив Сергій Митрофанський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я