додому ПОЛІТИКА ТРЕД ПРО (ПОТЕНЦІЙНІ УКРАЇНСЬКІ) НАСТУПАЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ

ТРЕД ПРО (ПОТЕНЦІЙНІ УКРАЇНСЬКІ) НАСТУПАЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ

440

Всі ці розмови про те, як «важко» Україні буде прорвати російські окопи на півдні… Людям треба бути мужиками та пройти військову службу, перш ніж розпускати язика.

Так, прорвати лінію оборони з протитанковим ровом, мінним полем, глибокими окопами, заповненими кулеметами та ПТРК – це складно… ЯКЩО у вас немає потрібних інструментів. Для НАТО лінія окопів майже не є незручністю, ось чому

Україна не має панування в повітрі, але вона отримує інші інструменти. Наприклад, бомби JDAM ER, щоб переорювати ці російські окопи.

Тут талібський табір зрівняно з землею бомбою GBU-32 JDAM (тисячефунтова бомба Mk 83).

Україна не зможе використовувати JDAM ER з їх максимальною дальністю ураження 70+ км. JDAM ER – це бомби серії Mk 80 з додатковим комплектом наведення INS/GPS (Joint Direct Attack Munition) та крилами для збільшення дальності польоту.

Існують 500-фунтові (GBU-38/Mk 82) та 2000-фунтові (GBU-31/Mk 84) JDAM ER. Але українські бойові літаки не можуть скидати їх з великіої висоти через ризик ураження російськими системами протиповітряної оборони.

Однак українські штурмовики Су-25 кабрують по росіянах некерованими ракетами С-24/С-25 з відстані 3 км від ЛБЗ, тому Україна, ймовірно, може закидати росіян бомбами JDAM ER з тієї ж відстані. Особливо, якщо Україна наситить цю ділянку фронту залпами ракет AGM-88 HARM і GMLRS для знищення російських систем ППО.

А дві батареї «Петріотів» з ракетами PAC-2 GEM+ (дальність дії 160+ км) утримають російські винищувачі від українського наступу.

Для наступу Україні потрібно лише прорвати російську лінію в кількох точках на 3-кілометровому фронті.

Перше і головне: інтенсивна/детальна розвідка!!!!!

– Де сплять/відпочивають росіяни?

– Де їхні мінні поля?

– Якою дорогою піде російське підкріплення?

Виберіть сектор фронту, який має відкриту місцевість (без річок, без лісів) позаду і розвідайте цей сектор ІНТЕНСИВНО. Потім розвідайте ще трохи. А потім розвідайте ЩЕ БІЛЬШЕ.

Готові?

1) Обстріляйте сектор фронту з усіх наявних артилерійських установок; заженіть російські війська в бліндажі;

2) Накрийте всі бліндажі JDAM ER та GMLRS. Розбийте всі укриття російських військ. Знищте все в цьому секторі фронту.

3) Закидайте всю російську бронетехніку в цьому секторі фронту «Екскалібурами».

На зображенні нижче кожен бліндаж за окопом повинен бути вражений JDAM або GMLRS.

4) Закидайте GMLRS та GLSDB кожну російську базі на всьому півдні. Влучайте скрізь, де росіяни мають підкріплення. «Займіть» їх там справою і скуйте їх дії.

5) Підніміть в повітря сотні безпілотників. Так, Україна втратить багато з них, але необхідно якомога швидше виявити російські підкріплення, щоб вдарити по них артилерією та/або боєприпасами SMArt чи «Бонус»; або розкидати протитанкові міни на їхньому шляху: Німеччина надіслала міни AT2, поля з яких встановлюються за допомогою ракет MARS II, в той час, як США надіслали міни RAAM, які поля з яких встановлюються гаубицями алібру 155 мм.

Ці міни можуть бути налаштовані на самознищення через 3-6 годин (AT2) і 4 години (RAAM) = достатньо часу, щоб прорвати російську лінію.

6) Після того, як російські траншеї будуть перекопані, відправте вперед ваші Leopard 2A6, CV90, «Бредлі», Leopard 2A4, «Мардери», Challenger 2 і т.д.

Але нехай вони зупиняються перед мінними полями (!!), які ви, сподіваюся, ретельно розвідали заздалегідь.

Кожна машина повинна стежити за російськими вцілілими – використовуйте 120-мм танкові та автоматичні гармати БМП, щоб переконатися, що росіяни не зможуть вистрілити з ПТРК.

7) Час розміновувати: США надіслали в Україну достатньо зарядів для розмінування (Mine Clearing Line Charge – MICLIC), щоб розчистити шлях від Нью-Йорка до Філадельфії.

MICLIC запускаються ракетою на мінне поле, а потім вибухають, щоб знищити/підірвати міни. Після цього броньована інженерна машина з протимінним плугом розчищає шлях через підірвану ділянку, щоб переконатися, що мін не залишилося.

Ось M1150 Assault Breacher Vehicle Армії США стріляє зарядом MICLIC, підриває його, а потім переорює випалену землю. MICLIC мають довжину близько 107 метрів (350 футів) і містять близько 1800 фунтів вибухівки С4.

Якщо мінне поле глибше – операцію повторюють доти, доки не буде підірвано/розчищено прохід через нього. США надіслали MICLIC, Фінляндія надсилає три мінні трали на базі Leopard 2, а Німеччина – 42 машини розмінування Wisent 1 на базі Leopard 1.

8) Коли ви дійдете до протитанкового рову – засипте його. Німеччина та Італія надсилають для цього броньовані інженерні машини Dachs.

9) Як тільки бойові інженери розчистять шляхи через російські укріплення – наступ починається по-справжньому: танки, БМП, БТРи – всі прориваються через пролом і просуваються в тил ворога.

10) Паралельно просувається піхота, щоб очистити лінію окопів у секторі прориву від залишків росіян.

В ідеалі, на ділянці фронту шириною 3 км треба розчистити 8-10 проходів, якими тепер пройдуть українські колони.

Настав час забезпечити росіянам безлад, як під час Харківської наступальної операції. Чим більше колон і чим швидше вони рухаються, тим менше у росіян можливості контратакувати. І знову: дрони, дрони, дрони. Запускайте їх усіх!

Шукайте росіян, знаходьте їх, вбивайте.

PzH 2000, AS-90, AHS Krab, M109A6 Paladin, Zuzana 2, M142 HIMARS, M270 MRLS та інша самохідна броньована артилерія радянських часів має використовуватися для ураження російських військ, щойно їх помічають.

Ніщо так не деморалізує, як артилерійський обстріл через 5 хвилин після прибуття на місце, де ви повинні зайняти оборонну позицію.

І використовуйте всі свої «Екскалібури» для стрільби зі шведських «Арчерів»!

«Арчери» встановлюють підривники «Екскалібурів» автоматично за 0,2 секунди та можуть стріляти на 10 км далі, ніж M777 та M109A6. До того ж, «Арчер» має вищу скорострільність.

Поки танки, БМП, AMX-10 RC та інші бойові броньовані машини шукають та знищують ворожі угруповання, піхота на «Страйкерах» та МРАПах прикриває тил, знищує російських відстаючих, «працює з полоненими» та охороняє лінії постачання.

І доставляйте припаси якнайшвидше!

Хочете перемогти? Заправляйте свою бронетехніку!

Стабільний потік постачання, забезпечений великою кількістю українських підрозділів в тилу, необхідний (!) для продовження наступу. Якщо ваш тил не захищений – ваші війська загрузнуть без припасів, як росіяни рік тому під Києвом.

І куди ж Україні наступати? Завдяки чудовій роботі @bradyafr ми знаємо, де росіяни очікують нападу України. Він наніс на мапу всі російські укріплення (позначені червоним кольором).

Головні цілі України на півдні – це Мелітополь і Маріуполь. Другорядні цілі – Перекопський перешийок, щоб відрізати відступ росіян до Криму, і кліщі в тил Донецька (фіолетові п’ятикутники).

Як би я атакував? Залежно від наявних сил… З дев’ятьма механізованими бригадами, трьома артилерійськими бригадами, двома інженерними бригадами та силами для прикриття тилу, я б атакував, проривався і переслідував росіян у трьох напрямках:

1) На південь до Маріуполя;

2) На захід на Кам’янку в тил російського фронту, щоб викликати там паніку у російських військ;

3) На схід на Амвросіївку, щоб унеможливити утримання Донецька для росіян.

Як тільки ці цілі будуть досягнуті, я б продовжив обмежені атаки на сході, щоб убезпечити кордон з росією та оточити Донецьк з трьох боків, одночасно кинувши більшість сил на прорив у напрямку Бердянська і Токмака.

З Бердянської коси GLSDB можуть досягти та знищити Керченський міст, тоді як після досягнення Токмака всі ці «важкі для взяття» російські лінії окопів будуть відрізані, і російські війська запанікують і залишать їх. 

І останній (але не менш важливий) поштовх: звільнення Мелітополя.

Цей наступ відбуватиметься під прикриттям «Петріотів» (синій колір) та GLSDB (зелений колір), а GMLRS (помаранчевий колір), «Арчер» (фіолетовий колір) та інша артилерія рухатиметься разом з атакуючими підрозділами для забезпечення вогневої підтримки.

А російські позиції, які не здадуться, будуть знищені за допомогою JDAM.

Як вишеньку на торті я б хотів, щоб українські війська перетнули Дніпро в Херсоні та зайняли Перекопський перешийок, щоб зібрати всі російські сили на півдні; і щоб українські війська просунулися до Алчевська і забезпечили панічний відступ росіян з більшої частини Донецької області.

На жаль, я вважаю, що для проведення цієї операції Україна не має необхідного озброєння… і в цьому винен Захід, який досі надає лише обмежену підтримку.

Якщо ми хочемо, щоб Україна перемогла, то потрібно більше всього. Чим більше ми їм дамо, тим швидше ця війна закінчиться і тим менше людей загине. Тож 1 000 JDAM ER, будь ласка! Ще 10 000 «Екскалібурів», будь ласка. 500 000 155-мм снарядів якнайшвидше, будь ласка. І надішліть більше артилерійських радарів COBRA і MAMBA!

В очікуванні інженерних підрозділів для прориву російського фронту, українські війська наражаються на небезпеку російських артилерійських ударів та баражуючих боєприпасів. Для боротьби з останніми Україна отримала значну кількість самохідних зенітних установок «Гепард», але для боротьби з артилерією потрібні не лише гаубиці, а й контрбатарейні радари. Захід має надати більше!

Залишилося менш ніж два місяці, щоб надати Україні інструменти, необхідні для прориву російських ліній, звільнення Півдня і рішучої перемоги над фашистською росією – і надати ці інструменти в ДОСТАТНІЙ кількості.

Тобто, США зрозуміли, що подаровані Німеччиною броньовані мостоукладники «Бібер» не витримують танки «Леопард-2», тож США надсилають танкові мостоукладачі М60. Чудово! Але надішліть 50+. Якщо Україна отримає занадто мало, це сповільнить наступ і дозволить росіянам перегрупуватися.

Це стосується всього: від пального до боєприпасів, від їжі до безпілотників і т.д. і т.п.

І Україна повинна перемогти! Все інше призведе до катастрофи. Тож надсилайте все від усіх і одразу!

У рамках ленд-лізу, якщо треба. Але не зволікайте. Занадто багато всього забезпечує перемогу!

Автор: Томас С. Тайнер

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я