додому Поточні новини Тернопільська обласна рада відновила свою роботу після майже річного простою

Тернопільська обласна рада відновила свою роботу після майже річного простою

80

2Київ. 11 листопада 2013 (ПолітКом). Тернопільська обласна рада відновила свою роботу після майже річного простою. Участь у сесії 31 жовтня взяли 74 депутати.

У сесії також взяли участь народні депутати від ВО “Свобода” Олексій Кайда, Михайло Головко та віце-спікер парламенту України Роман Кошулинський.

Довідково. 22 жовтня 2013 року обласна ТВК ввела 19 нових депутатів Тернопільської облради: 16 від ВО «Свобода» та 3 від «Єдиного центру».

До цього в обласній раді тривав затяжний колапс. Після того, як наприкінці минулого року голова обласної Олексій Кайда став народним депутатом України і склав свої повноваження, в депутатському корпусі не знайшлося голосів, щоб обрати на цю посаду представника ВО «Свобода» Василя Хомінця. Представники опозиційних фракцій з грудня 2012 року почали блокувати роботу сесій, оскільки впродовж двох років до облради так і не було введено 19 депутатів замість тих, які стали депутатами інших місцевих рад після виборів 2010 року.

Водночас засідання ТВК не відбувалися через брак кворуму, оскільки не приходили члени ТВК від провладних партій, які мають більшість в комісії.

Як наслідок, через взаємне блокування ТВК та сесій облради досі не прийнято бюджет області на 2013 рік.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я