додому Поточні новини Телеканал екс-міністра МВС – «112 Україна» тепер охоронятиме “Правий сектор”

Телеканал екс-міністра МВС – «112 Україна» тепер охоронятиме “Правий сектор”

127

3Київ. 25 лютого 2014 (ПолітКом). Вчора, 24 лютого, о 22.22 телеканал «112 Україна» був змушений перервати прямий ефір і оголосити евакуацію співробітників телеорганізації через загрозу мінування. Про це повідомляє сайт інформаційного агентства «112.UA».

Невідомий залишив повідомлення про те, що будівлю каналу заміновано і незабаром буде підірвано. До офісу телеканалу  «112 Україна» прибула слідчо-оперативна група Шевченківського районного управління МВС України, кінолог та експерти вибухо-технічної служби. Під час півторагодинного огляду службових і студійних приміщень вибухівку не було виявлено. Представники телеканалу повідомили , що попередження про вибух надійшло через форум на платформі 112.say.tv від невідомого користувача.

Як зазначають на каналі, кількома годинами раніше в ток-шоу «Знай більше!» брав участь Ігор Мосійчук – один з координаторів «Правого сектора» на Київщині, глава прес-служби Соціал-Національної Асамблеї, політв’язень у справі так званих «васильківських терористів». Після того , як він закінчив свій виступ в ефірі і залишив студію, протягом наступної години невідомий в мережі Say.tv неодноразово вимагав повернути Ігоря Мосійчука в студію, ображав гостя і телеканал, висловлював погрози, зокрема підірвати будівлю, в якій розташований канал  «112 Україна».

 

 

 

Після нормалізації ситуації канал «112 Україна» відновив мовлення в прямому ефірі і звернувся за коментарем до Ігоря Мосійчука, через присутність якого і сталася надзвичайна подія. Співкоординатор «Правого сектора»  проментував інцидент так: «Деякі люди перебувають в панічному страху від моєї появи на волі. І вони розуміють , що їм доведеться відповідати за багато злочинів , за наше ув’язнення і багато ще за що. І, відповідно, думаю, що один з них це зробив». Пан Мосійчук додав, що звертатиметься з відповідною заявою до СБУ.

Канал повідомляє, що його співробітники  неодноразово отримували погрози, пов’язані з їх професійною діяльністю. У відповідь Ігор Мосійчук заявив, що «Правий сектор» готовий взяти телеканал під охорону.  «Я мав розмову з керівництвом 112-го каналу, і “Правий сектор” був готовий, бійці Соціал- Національної Асамблеї були готові виїхати і взяти під охорону працівників 112-го каналу і саму студію, будівлю, тому що, наскільки мені відомо, загрози нападу були», – зазначив пан Мосійчук.

Наразі ефір телеканалу «112 Україна» відновлений, мовник працює у звичайному режимі. Телеканал обіцяє тримати хід розслідування інциденту на особливому контролі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я