додому Поточні новини ”Свобода” зареєструвала у ВР законопроект про заборону комуністичної ідеології в Україні

”Свобода” зареєструвала у ВР законопроект про заборону комуністичної ідеології в Україні

144

4Київ. 11 листопада 2013 (ПолітКом). Народні депутати від ВО ”Свобода” зареєстрували у Верховній Раді України проект закону про заборону комуністичної ідеології в Україні (р.№ 3530 від 4.11.2013 р.). Про це повідомляється на сайті українського Парламенту.

Ініціаторами законопроекту виступили народні депутати від фракції Всеукраїнське об`єднання ”Свобода”: голова фракції Олег Тягнибок та заступник голови фракції Андрій Мохник.

Завданням законопроекту, згідно з пояснювальною запискою є – “заборона комуністичної ідеології у всіх її проявах як людиноненависницької. Наслідком цього є визнання Комуністичної партії України як територіальної організації КПСС, що протягом своєї історії мала назви РСДРП (б), РКП (б) та ВКП (б), злочинною організацією, яка чинила злочини проти миру і безпеки людства, воєнні злочини та злочини геноциду, до яких не застосовується давність, зокрема голодомори, масові репресії та депортації, терор та політичні переслідування в Україні; заборона комуністичної пропаганди та використання комуністичної символіки; проведення заходів, спрямованих на декомунізацію України”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я