додому Соціум Столиця знов без гарячої води

Столиця знов без гарячої води

129

Київ. 28 квітня 2015 року (Spilno.TV). Почали відключати газ великим боржникам. Про це повідомили на офіційних сайтах уряду і в “Урядовому кур’єрі”: “Станом на 24 квітня загальна сума заборгованості за газ перед Нафтогазом з боку підприємств, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), теплову енергію (ТКЕ) становить 21,9 мільярда гривень. У порівнянні з початком року ця сума збільшилася на 69%. При цьому найбільшу суму заборгованості накопичили підприємства ТЕЦ та ТКЕ в м. Київ (3,9 мільярда гривень), Донецькій (4,4 мільярда гривень), Дніпропетровській (3,6 мільярда гривень) та Харківській (1,8 мільярда гривень) областях.

Найбільшим боржником Нафтогазу є ПАТ «Київенерго»: станом на 24 квітня 2015 р. товариство заборгувало 3,7 мільярда гривень за спожитий газ. Київенерго купує в Нафтогазу газ для двох цілей: виробництва електроенергії та виробництва тепла (опалення та гарячої води).”

Найбільшим божником є, як сказано в повідомленні Нафтогазу, “Київенерго.” Воно каже заявою на сайті, що відключає гарячу воду. Причина – борги населення перед підприємством: “Компанія КИЇВЕНЕРГО інформує своїх клієнтів про те, що з 23 квітня 2015 р. ПАТ «Київгаз» почало обмеження газопостачання теплоджерел КИЇВЕНЕРГО, що призводить до зниження температури гарячої води або призупинення її постачання.

Згідно з повідомленням ПАТ «Київгаз» від 21 квітня 2015 р., яке діє за дорученням НАК «Нафтогаз України» від 09 квітня 2015 р. № 26-2611/1.2-15, транспортування природного газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 має бути зведено до технологічного мінімуму, а газопостачання всіх котелень КИЇВЕНЕРГО припинено повністю. Обмеження газопостачання введені у зв’язку із заборгованістю компанії КИЇВЕНЕРГО за спожитий природний газ для виробництва теплової енергії.

Станом на 17 квітня 2015 року заборгованість КИЇВЕНЕРГО за газ, використаний для виробництва теплоенергії, становить близько 1,2  млрд грн. В свою чергу споживачі заборгували КИЇВЕНЕРГО за тепло 2,5 млрд грн. ”

Борги, висунуті “Нафтогазом” “Київенерго”, – 3,7 млрд грн. “Київенерго” каже що споживачі заборгували йому 2,5 млрд грн і не має інших витрат і джерел поповнення казни як з населення. Різниця 1,7 млрд грн, яких підприємство чекає від невстановлено кого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я