додому ПОЛІТИКА США і ЄС повинні чинити тиск на уряд України, щоб він прислухався...

США і ЄС повинні чинити тиск на уряд України, щоб він прислухався до вимог протестувальників – Freedom House

52
www.telekritika.ua
www.telekritika.ua

Про це йдеться у заяві президент Freedom House Девіда Крамера.

«США і ЄС повинні чинити тиск на уряд, щоб він прислухався до законних вимог протестувальників і, за необхідності, запровадити санкції проти осіб, відповідальних за будь-який подальший насильницький розгін» – вважає керівник цієї міжнародної організації.

 Подальше застосування сили українською владою має призвести до негайного запровадження цільових санкцій з боку США і Європейського союзу проти українських посадових осіб, відповідальних за такі дії, вважають у Freedom House.

 Freedom House вважає єдиним ненасильницьким способом закінчення протистояння з демонстрантами дострокові президентські вибори, на які має піти Віктор Янукович, оголосивши про свою відставку.

 Міжнародне співтовариство мусить підтримати демократичні устремління тих сміливих представників українського народу, які вийшли на вулиці, вважають у організації.

 «Президент Янукович втратив підтримку і легітимність серед українського народу», – заявив Девід Крамер.

 «Ми не підтримуємо правління натовпу, але Янукович створив кризу, відкинувши шлях до інтеграції з ЄС та ігноруючи вимоги протестуючих щодо того, що уряд повинен працювати від імені народу» – додав він.

 Англійською мовою заяву Freedom House можна почитати тут

osvita.mediasapiens.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я