додому Економіка Штурмовики БЮТ розігнали акцію мирних демонстрантів. Репресії починаються?

Штурмовики БЮТ розігнали акцію мирних демонстрантів. Репресії починаються?

240

Штурмовики бют розігнали акцію мирних демонстрантів. Репресії починаються?

Дмитро Галинский

«Стрингер».ua

Тимошенко почала своє сходження до влади з репресій проти мирних демонстрантів. Під час мітингу-з’їзду по висуванню Юліи Тимошенко на Майдані Незалежності 24 жовтня 2009 р. (у суботу) бойовиками служби безпеки БЮТ був розігнаний пікет супротивників «народного фюрера» (так Тимошенко була названа в їхньому обігу). «Люди в чорному», не представляючись і не пред’являючи документів, затримали, попередньо неабияк побивши, організаторів антиюліанської акції й передали їхньої міліції. При цьому в маніфестантів відібрали плакати й звертання до журналістів.  На питання журналістів, по якому праву охорона БЮТ розправляються з молоддю, міліція лише розводила руками, посилаючись на службові інструкції й киваючи на товаришів у цивільному.

-ads-

За словами Олександра Тищенко, одного з учасників протесту проти висування Тимошенко, «як тільки ми розгорнули перший плакат, юліанські штурмовики накинулися на пікет. Першими повалили на мокрий асфальт дівчисьок із КПИ, потім дісталося хлопцям з Могилянки. Усе відбулося за лічені секунди. Ми кликали журналістів і вимагали, щоб ці бойовики показали свої документи. Один з охранки Тимошенко сказав, що після перемоги Юлі нам світить «вовчий квиток». Типу, «тепер в Україні буде порядок». А нам такого «порядку» НЕ ТРЕБА! Ми тому й прийшли сюди, щоб не допустити юліанської диктатури».

В обігу учасників акції до журналістів відзначається, що «ВОНА проспала кризу, вона спровокувала інфляцію, у її оточенні люди із сумнівною репутацією…Тепер ВОНА за „диктатуру закону”. І будуть писати ці „законы” люди подібні Лозинскому й Уколову. Це буде ще той „закон”…Нами завжди правили „неоднозначные” президенти, але серед них ще не було „гламурного народного фЮрера”. Тим хто сприяє президентству Юлі було б бажано зрозуміти до якої прірви ВОНА штовхає Україну».

От такий початок кампанії Юліи Володимирівни….

Штурмовики бют розігнали акцію мирних демонстрантів. Репресії починаються?

попередня статтяБедность – не порок…
наступна статтяКиїв. Страйк студентів-художників триває.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я