додому Економіка Штурмовики БЮТ розігнали акцію мирних демонстрантів. Репресії починаються?

Штурмовики БЮТ розігнали акцію мирних демонстрантів. Репресії починаються?

240

Дмитро Галинский

«Стрингер».ua

Тимошенко почала своє сходження до влади з репресій проти мирних демонстрантів. Під час мітингу-з’їзду по висуванню Юліи Тимошенко на Майдані Незалежності 24 жовтня 2009 р. (у суботу) бойовиками служби безпеки БЮТ був розігнаний пікет супротивників «народного фюрера» (так Тимошенко була названа в їхньому обігу). «Люди в чорному», не представляючись і не пред’являючи документів, затримали, попередньо неабияк побивши, організаторів антиюліанської акції й передали їхньої міліції. При цьому в маніфестантів відібрали плакати й звертання до журналістів.  На питання журналістів, по якому праву охорона БЮТ розправляються з молоддю, міліція лише розводила руками, посилаючись на службові інструкції й киваючи на товаришів у цивільному.

За словами Олександра Тищенко, одного з учасників протесту проти висування Тимошенко, «як тільки ми розгорнули перший плакат, юліанські штурмовики накинулися на пікет. Першими повалили на мокрий асфальт дівчисьок із КПИ, потім дісталося хлопцям з Могилянки. Усе відбулося за лічені секунди. Ми кликали журналістів і вимагали, щоб ці бойовики показали свої документи. Один з охранки Тимошенко сказав, що після перемоги Юлі нам світить «вовчий квиток». Типу, «тепер в Україні буде порядок». А нам такого «порядку» НЕ ТРЕБА! Ми тому й прийшли сюди, щоб не допустити юліанської диктатури».

В обігу учасників акції до журналістів відзначається, що «ВОНА проспала кризу, вона спровокувала інфляцію, у її оточенні люди із сумнівною репутацією…Тепер ВОНА за „диктатуру закону”. І будуть писати ці „законы” люди подібні Лозинскому й Уколову. Це буде ще той „закон”…Нами завжди правили „неоднозначные” президенти, але серед них ще не було „гламурного народного фЮрера”. Тим хто сприяє президентству Юлі було б бажано зрозуміти до якої прірви ВОНА штовхає Україну».

От такий початок кампанії Юліи Володимирівни….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я