Домой Текущие новости «Розкажи Світові про Україну»

«Розкажи Світові про Україну»

379

Київ. 5 серпня 2015 року (ПолітКом, Людмила ДОЛГОНОВСЬКА). МЗС запускає новий проект «Розкажи Світові про Україну». У заяві прес-служби міністерства всім, хто підтримає цю ініціативу, пропонується поширювати інформацію, яку публікуватиме МЗС в рамках проекту.

До 24 річниці незалежності України Міністерство закордонних справ запускає новий проект – «Розкажи Світові про Україну». Кожен день з 4 по 24 серпня МЗС буде публікувати цікаві та корисні факти про Україну. Всього до дня незалежності буде розповсюджено 20 фактів.

У МЗС закликали відчути себе дипломатом і донести правду про Україну у всі куточки світу. «Просто поширюйте інформацію, що публікуватиме МЗС в рамках проекту «Розкажи Світові про Україну», серед ваших друзів і колег, перекладайте це повідомлення різноманітними мовами світу, поширюйте його у соцмережах під хештегами #TellWorldAboutUA #20factsUA. Давайте разом зробимо Україну ближчою для всього світу! Долучайтеся до написання нашої спільної історії Незалежної України!», – йдеться у зверненні міністерства.

Дипломатичне відомство розпочало проект з інформації про територію України. Наведено цікаві факти. Зокрема, що наша країна – найбільша у Європі, що саме в Україні знайдена найдавніша мапа та найстародавніше поселення Homo Sapiens, а біля села Рахів знаходиться географічний центр Європи.

-ads-

У повідомленні сказано також про порушення територіальної цілісності нашої країни з боку сусідньої: «Наразі територіальну цілісність України порушено державою-агресором – Російською Федерацією. Минулого року Росія всупереч усім міжнародним принципам і нормам незаконно окупувала Автономну Республіку Крим. Наразі у східних областях нашої держави українські військові знову виборюють незалежність нашої держави – протистоять агресору. Українці хочуть миру, але ніколи не перестануть боротися за свою Батьківщину».

Предыдущая статьяПолитКом №23 от 05.08.2015 г.
Следующая статьяГотуючись до…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь