додому Соціум Регіональний український журналіст надсилає репортажі з подорожі до Африки

Регіональний український журналіст надсилає репортажі з подорожі до Африки

164

2Унікальний для української регіональної преси  проект втілює «Медіа Корпорація RIA» (м.Вінниця).  Журналіст видання «20 хвилин»Віталій Дерех вирушив у мандрівку Мадагаскаром та країнами Африки, щоб відкрити цей регіон туристам з України. Про це повідомляє АНРВУ.

Журналіст-мандрівник готує репортажі, фотозвіти, нариси, відеоматеріали, які щоденнодрукуються на сайті 20minut.ua, у плашнетній версії газети «20 хвилин», а також у газетах «RIA» (м.Вінниця), «RIA плюс» (м.Тернопіль) та «Всім» (м.Хмельницький).

Зараз український журналіст перебуває на Мадагаскарі, куди добирався через Об’єднані Арабські Емірати і Південну Африканську Республіку. Символічний поворотний пункт мандрівки у 23000 км – могила отця Яна Бейзима. Цей чернець – уродженець України, який наприкінці ХІХ століття вирушив на Мадагаскар і заснував першу лікарню для прокажених.У 2002 році  Папа Іван Павло ІІ проголосив о. Яна Бейзима блаженним. Відтак мета журналіста під час поїздки до могили блаженного – відкрити для широкого загалу забуті сторінки історії України та Польщі.

Віталій Дерех планує також промандрувати до гори Кіліманджаро і узбережжя Індійського океану.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я