додому Соціум РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПРОСТІР “ТЕТЕРІВСЬКИЙ КІШ” / GreenHub

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПРОСТІР “ТЕТЕРІВСЬКИЙ КІШ” / GreenHub

226

Багато хто знає це місце під назвою “Тетерівський кіш” – неподалік від Коростишева, на березі річки. Місце сили та активностей сучасних козаків-характерників.

Під час війни він перетворюється на ЗЕЛЕНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ХАБ #GreenHub

хата-гостина

Хранителі місця Олег ФЕСЕНКО та Сергій ШЕВЧЕНКО вирішили трасформувати свій кіш на РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПРОСТІР.

Мова йде про допомогу душі та тілу. Комплексна реабілітація та відновлення. Допомога при ПТРС, реабілітація після поранення та повернення з полону, робота з дітьми із зон ведення воєнних дій, переселенцями, які все втратили, психологічна підтримка постраждалих від війни.

В хабі є бортничська пасіка, де творять унікальний цілющий мед. Будиночок для спання на вулику.

бортничський вулик
тут сплять на вуликах
мінералізоване лісове озеро

Мінералізоване лісне озеро в стародавньому кар’єрі. Місця сили та трав’яні плантації. В наявності кемпінг та хата-гостина. Будується баня.

Тетерів
кімерійське капище
гялявина Сили

Сьогодні #GreenHub працює як волонтерський хаб для фронту. Медичні валізки, броніки, каски, спетехніка, оптика, мед…

У перспективі #GreenHub перетвориться на РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПРОСТІР, де планується відкрити майстерні для найкращих масажистів та майстрів контактних тілесних практик. Простір є зручним для роботи мольфарів-травників та представників різних напрямків психологічної допомоги. Це місце де можна взаємодіяти, де є з ким поговорити та помислити, обмінятися станами.

На території #GreenHub знаходяться місця сили, древнє кімерійське капище та мальовничий берег Тетеріва для великих зборів.

Дехто вважає, що традиційні довоєнні ретрити та духовні практики мирного часу в умовах війни не потрібні. Насправді вони потрібні з іншою метою – допомагати живим.

#GreenHub, для того щоб стати РЕАБІЛІТАЦІЙНИМ ПРОСТОРОМ, потребує нашої допомоги. Ми плануємо долучитися до чергової ТОЛОКИ із будівництва бані (за технологією органічного будівництва), а також впорядкування території. Місце та час ми повідомимо додатково (орієнтовно – середина липня).

ЗЕЛЕНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ХАБ

Допомагаємо живим

#GreenHub

——————————–

Скриня для грошей на розвиток реабілітаційного центру

5168 7453 2033 6651 приват

Шевченко Сергій

5168755472251194 приват

Фесенко Олег

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я