додому Економіка Рада дозволила Україні отримати від Німеччини 500 млн євро кредиту на відновлення...

Рада дозволила Україні отримати від Німеччини 500 млн євро кредиту на відновлення інфраструктури

109

Київ. 15 року 2015 року (ПолітКом). Верховна Рада України ухвалила Закон «Про ратифікацію Меморандуму про спільні наміри Уряду України та Уряду Федеративної Республіки Німеччина стосовно незв’язаного фінансового кредиту загальним розміром 500 млн. євро»

Законом ратифіковано Меморандум про спільні наміри Уряду України та Уряду Федеративної Республіки Німеччина стосовно незв’язаного фінансового кредиту загальним розміром 500 млн. євро, підписаний 1 квітня 2015 року у м. Берлін.

Ратифікація Меморандуму створює правові підстави для отримання частини незв’язаного фінансового кредиту KfW у розмірі 300 млн. євро для фінансування пріоритетних проектів з відбудови та модернізації об’єктів інфраструктури східної частини України (транспорт, енергетика, теплопостачання, енергоефективність, водопостачання, водовідведення, соціальна інфраструктура, відновлення та будівництво житла), що будуть спільно узгоджені українською та німецькою сторонами в рамках двосторонньої Групи високого рівня, а також забезпечення укладення окремих угод для отримання частини фінансування у розмірі 200 млн. євро для потреб загального фонду державного бюджету.

Відповідний законопроект зареєстровано за №0048

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я