додому Топ Новини ПРО МАРОДЕРІВ

ПРО МАРОДЕРІВ

803

Що робити з тими, хто розкрадатиме фінансову допомогу Україні? Або, не такі страшні московські воші, як українські гниди.

Ми вже отримуємо і отримуватимемо після війни великі кошти на відновлення України. Вже зараз треба думати, як запустити таку систему, де вкрасти буде неможливо.

А якщо й знайдеться бажаючий збагатитись на крові українців, то йому стане поперек горла. Той, хто насмілиться вкрасти ці кошти – має прирівнюватись до мародера. Його ім’я має бути назавжди вписане в список зганьблених з найвищою мірою покарання. Інакше люди влаштовуватимуть власні самосуди.

І це треба передбачити вже зараз на законодавчому рівні. Ніяких компромісів, відмазувань, замовчувань. Довічне ув’язнення, без права на амністію з конфіскацією майна. Один раз жорстко, щоб не було навіть думки в той бік.

Адже це не просто привласнення грошей, це зазіхання на наше Майбутнє. Це шлях до моральної деградації нації, яка пережила трагедію і не позбулась паразитів. Це втрата довіри наших Західних партнерів, які будуть демотивовані надавати нам якусь фінансову допомогу.

Як наші чиновники вміють розкрадати економічну допомогу і наш бюджет ми змогли переконатись за роки Незалежності України. Досить!

Є приклади в світі, коли Західна Німеччина і Південна Корея отримали кошти на відновлення своїх країн. І ми бачимо рівень їхнього економічного розвитку.

Україна має скористатись шансом. Зараз є великі сподівання потужна енергія на творення і запит на справедливість. Ми всі відповідальні за реалізацію цього шансу. Давайте разом подумаємо, як вже зараз блокувати моральних потвор. Ми маємо діяти на випередження.

Будь-ласка, репостіть, кому співзвучна ця тема і ви вважаєте її важливою.

Або напишіть свій пост з пропозиціями.

Богдана БАБИЧ, журналіст

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я