додому Поточні новини ПРЕС-AНОНС: КВИТОК З ВІЙНИ. «Жовтий автобус» – Всеукраїнська дитяча культурна місія

ПРЕС-AНОНС: КВИТОК З ВІЙНИ. «Жовтий автобус» – Всеукраїнська дитяча культурна місія

402

Місце: міста Мар’їнка та Красногорівка Донецької області

Дата: 2-3 червня 2016 року

2-3 червня 2016 року Всеукраїнська дитяча культурна місія «Жовтий автобус» проводить черговий захід на Донбасі. Мета місії – об’єднати школярів усієї України, надати їм можливість прямого спілкування та реалізації спільних проектів розвитку. До її складу увійшли волонтери, викладачі, діячі кіно: керівник проекту відомий оператор Ярослав Пілунський; документаліст, оператор Юрій Грузінов; режисер, сценарист і акторка Тамара Карпінська; аніматор та художник Катерина Черногуб, а також група фахівців для зйомки документальних фільмів про життя дітей у зоні бойових дій.

У рамках заходу відбудеться проведення  другого етапу конкурсу «Творчість у моєму житті». «Ми їдемо проводити другий, вже практичний етап конкурсу «Творчість в моєму житті». Мета конкурсу – виявити творчих дітей, які бажають розвиватися: знімати кіно, стати художником, оператором, сценаристом або письменником, музикантом чи, можливо, журналістом», – розповідає Ярослав Пілунський.

Учасники конкурсу отримають можливість удосконалити свої творчі здібності у трьох дисциплінах: «Композиція» – діти під керівництвом досвідченого художника і аніматора Катерини Черногуб намалюють абстрактні малюнки з різних видів композиції; «Акторська майстерність» – під керівництвом Тамари Карпінської конкурсанти пройдуть акторський тренінг і знімуться для особистої відео-візитки; «Фотографія і операторська майстерність» з Ярославом Пілунським – учасники прослухають майстер-клас та підготують серію фотографій різних жанрів.

Переможці конкурсу будуть запрошені безкоштовно відвідати «Літній табір Миру» для дітей віком від 12 до 17 років на березі Чорного моря (м. Сергіївка, Одеська обл., табір «Green Park» www.sergeevka.org) з 31 липня до 13 серпня 2016 року. Громадська організація «Новий Донбас» під керівництвом Лариси Артюгіної спільно з командою «Жовтого автобусу» організовують на території табору культурно-освітню програму, дитячу кіношколу, концерти, а також  зустрічі з діячами культури.

«Жовтий автобус» — це Всеукраїнська дитяча культурна місія, освітня і гуманітарна програма для школярів та їхніх родин, яка була ініційована та розроблена командою Громадської організації «ГЕРОЇ.ЮЕЙ». Перша експедиція «Жовтого автобуса» відбулась у березні 2016 року, коли у школах Василькова було організовано збір подарунків та листів для дітей Дмитрова, Мар’їнки і Красногорівки. Тривало фільмування діяльності експедиції, аби розповісти світові про життя дітей, які живуть під обстрілами.

Додаткова інформація:  +38 067 983 45 92 Яна Южаніна, yelowbusua@gmail.com, https://yelowbus.me.

Захід відбудеться за медійної підтримки Spilno.TVhttps://spilno.tv/uk. Пряма трансляція планується 3 червня з 8:00 до 14:00https://bambuser.com/channel/ZhovtyiAvtobus

Фото- та відеоматеріали акції будуть доступні незабаром після завершення заходу.

Ідеї та пропозиції стосовно співробітництва чи волонтерської допомоги надсилайте за адресою: yelowbusua@gmail.com, або телефонуйте: +38 067 983 45 92 Яна Южаніна, +38 050 390 18 85 Анастасія Миронова.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я