додому ПОЛІТИКА Підписано закон про збільшення чисельності армії до 250 тис осіб

Підписано закон про збільшення чисельності армії до 250 тис осіб

113

Київ. 25 березня 2015 року (Spilno.TV). Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про численність Збройних Сил України», який був ухвалений Верховною Радою 5 березня 2015 року.

Законом №235-VIII затверджено чисельність ЗСУ у кількості, яка не перевищує 250 тис осіб, у тому числі 204 тис військовослужбовців. В особливий період чисельність Збройних Сил збільшується на кількість особового складу, призваного на військову службу на виконання нормативних актів про мобілізацію.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що з метою забезпечення виконання ЗСУ функцій щодо оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності є необхідність правового врегулювання чисельності армії. Раніше Верховною Радою була затверджена чисельність Збройних Сил у межах 184 тис. осіб.

Однак з початком особливого періоду, враховуючи загрози національній безпеці України у воєнній сфері, у ЗСУ формуються 2 управління оперативних командувань, 11 бригад, 4 полки, 18 батальйонів, 16 окремих рот та 13 взводів різного призначення. Для своєчасного розгортання визначеного угруповання військ (сил) Збройні Сили необхідно утримувати в чисельності 250 тисяч осіб.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я