додому Поточні новини Опозиція запропонувала нову версію законопроекту щодо лікування ув`язнених за кордоном

Опозиція запропонувала нову версію законопроекту щодо лікування ув`язнених за кордоном

69

9Киев. 12 листопада 2013 (ПолітКом). 11 листопада голова парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, член фракції “Батьківщина” Андрій Кожем’якін передав голові тимчасової робочої групи Верховної Ради України з підготовки законопроекту щодо можливості лікування за кордоном осіб, засуджених до позбавлення волі Геннадію Васильєву опозиційний законопроект, яким пропонується внести зміни до статті 84 Кримінального кодексу України.

Змінами передбачено, що особа, засуджена до позбавлення волі, має право на лікування за кордоном за умови, що вона впродовж не менш як 365 днів безперервно перебувала на стаціонарному лікуванні в установі охорони здоров`я за межами пенітенціарних закладів і таке лікування не призвело до повного одужання такої особи. Рішення про лікування за кордоном приймає суд за заявою засудженої особи або її захисника, або близького родича чи уповноваженого представника пенітенціарної установи.

Відповідно до законопроекту, рішення має бути ухвалене впродовж 5 днів з моменту надходження такої заяви. До заяви про лікування за кордоном додається лист медичної установи іноземної держави про згоду прийняти таку особу на лікування.

У свою чергу, Партія регіонів наполягає за тому, щоб у законопроекті, який дозволить відпустити Юлію Тимошенко на лікування за кордон, закріпити норму,що засуджена особа, що лікується за кордоном, залишається засудженою, проте суд на певний термін часу призупиняє виконання покарання. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник на засіданні тимчасової робочої групи.

11 листопада тимчасова робоча група так і не розпочала свою роботу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я