додому Поточні новини Олександр ВІЛКУЛ: Концепція реформування місцевого самоврядування в Україні буде схвалена через 2...

Олександр ВІЛКУЛ: Концепція реформування місцевого самоврядування в Україні буде схвалена через 2 тижні

139

12Киев. 12 листопада 2013 (ПолітКом). Концепція реформування місцевого самоврядування в Україні буде схвалена урядом через 2 тижні. Про це заявив Віце-прем`єр-міністр України Олександр Вілкул 11 листопада в Києві під час засідання круглого столу на тему: «Реформування місцевого самоврядування в Україні» за участю представників Ради Європи і Європейського Союзу, дипломатичного корпусу.

«Ми вносимо останні корективи до концепції, яка буде потім ухвалена.  Залишився тиждень-два. Тому всі рекомендації прийнято і враховано», – сказав Віце-прем`єр.

Разом з тим він нагадав, що Україна і Рада Європи на постійній основі співпрацюватимуть з питань удосконалення системи місцевого самоврядування, згідно з європейськими стандартами.

За словами Вілкула, ця сфера діяльності і надалі залишиться пріоритетом для України, особливо за умови євроінтеграційних процесів, які постійно вимагають перегляду законодавства і створення сильних громад і регіонів, здатних ефективно діяти і співробітничати на європейському просторі.

У свою чергу посол, представник Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співпраці в Україні, голова Офісу Ради Європи в Україні Владімір Рістовські підкреслив, що питання реформування самоврядування в Україні «набуває особливої актуальності в контексті багатостороннього формату співпраці у рамках «Східного партнерства», Європейської політики сусідства і особливо перед плановим підписанням Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом у Вільнюсі».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я