додому Поточні новини ОЕ – 20 років разом.. Тут без жартів…

ОЕ – 20 років разом.. Тут без жартів…

297
OE
OE

Подія, на яку чекає Київ 21 червня, думаю нікого не залишить байдужим. Не кожен день буває 20 років творчості, і далеко не кожен може зібрати сотні тисяч ліхтариків на свій концерт. Їм це вдалося. Майдан такого ще не бачив.. Сотні тисяч посміхаючихся облич, на фоні барикад, палаючих бочок, під неусипним поглядом «Беркуту» з гори, що охороняв протухлу владу.. А люди співали «вставай, мила моя вставай, більшого вимагай!» І вимагали, і здобули!

Перший раз я побачив Вакарчука на сцені 28-го листопада ввечері.. Якийсь хмурий був вечір.. Але одна його поява на сцені і «Вставай..» разом зі всім натовпом хоч на якийсь час розігнало невловиме передчуття тої драми, що насувалась…

А хто був на концерті в грудні на все життя запам’ятає цей концерт, ці світляки ліхтарики в і хвилі, їми розгойдані.. І у нас таки вийшло! Вимагали і здобули, хоча і страшною ціною..

tsn.ua
tsn.ua

Яким буде цей концерт в Києві? Я був на концерті у Львові, де Святослав вже сміючись крикнув до глядачів на стадіоні «Україна» – «Добре, кричить, що хочете – все заспіваємо..»)) Я був на минулорічному концерті в Києві, де всі майже три години була така атмосфера, що вини ніби промайнули за пару хвилин…

20 років – це не багато – але це зрілість. Чекаємо, ідемо, співаємо! І всім нам бажаємо, щоби Святославу ніколи вже не треба було співати «Веселі брати часи настали..» Це залежить від нас!

Нагадую, дійство буде в Києві 21.06.14 на стадіоні «Олімпійський». Там і зустрінемось..

Дмитро Возний,
Spilno.tv

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я