додому Топ Новини ОБШУКИ В ЖУРНАЛІСТА SPILNO.tv МИХАЙЛА КОРОТІНА. ПРОДОВЖЕННЯ СПРАВИ АНАТОЛІЯ ГРИШКА

ОБШУКИ В ЖУРНАЛІСТА SPILNO.tv МИХАЙЛА КОРОТІНА. ПРОДОВЖЕННЯ СПРАВИ АНАТОЛІЯ ГРИШКА

18

29 січня представники нацполіції провели обшук в будинку, де мешкає журналіст SPILNO.tv Михайло КОРОТІН (Михайло Богун), в с. Качанівка, Хмільницького р-ну Вінницької області.

Слідчі дії проводилося місцевим відділком поліції відповідно до рішення судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Ольги Гончарук-Аліфанової
(номер справи, 149/244/22, провадження 1-кс/149/53/22) від 24.01.2022.

Сама ухвала суду на сайті відсутня, як і опис суті справи. Поліція, стверджувала, що проводить обшук у зв’язку з отриманням ними… “анонімки” (заяви/доносу третьої особи) про нібито переховування сином Коротіна у цьому бидинку наркотичних засобів.

При цьому, сам будинок належить дружині Коротіна, син Михайла Коротіна – Олексій (повнолітній чоловік) зареєстрований та проживає по іншій адресі, про що він особисто заявив поліції під час обшуку (його будинок за кілька десятків метрів).

Звичайно, жодних наркотичних засобів у будинку знайдено не було. Проте, поліція та “тітушки”, яких видавали за “понятих”, налякали малолітніх дітей Михайла Коротіна 3 та 6 років.

Тільки через оперативну реакцію громадськості с. Качанівка (які вели відеозапис) вдалося запобігти, тому щоб в будинок не підкинули ті самі “наркотики”, які шукали поліцейські.
Михайло Коротін пов’язує цей інцидент з тиском на себе, як громадського активіста та журналіста SPILNO.tv, через його участь у незалежному розслідуванні у справі кримінального переслідування місцевого громадського діяча Анатолія Гришка (Анатолій Лихо).

Ми вже неодноразово писали про цю резонансну справу. Вона тягнеться з 2017 року.

Гришко, будучи сам інвалідом дитинства по зору, захищав своє життя у себе в будинку від п’яного нападника. Захищав не вогнепальною зброєю, а дрючком – першим, що потрапило в руку.

Анатолій пройшов усі кола пекла. Майже 6 років. За цей час він вже відсидів 5 місяців у колонії.

Місцеві суди, що знаходяться під контролем місцевих князьків, з якими Гришко постійно веде боротьбу в с. Качанівка, Хмільницького р-ну Вінницької області, тричі виносили йому незаконний обвинувальний вирок, не враховуючи покази свідків, експертизи та здоровий глузд.
У справі Гришка вже було винесено постанову Верховного Суду щодо неправомірності рішень суду першої інстанції та апеляції. “ВИСНОВКИ СУДІВ ПЕРШОЇ ТА АПЕЛЯЦІЙНОЇ ІНСТАНЦІЇ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ КВАЛІФІКАЦІЇ ДІЙ ГРИШКА А.П. ЗА СТ. 124 КК УКРАЇНИ Є ПЕРЕДЧАСНИМИ, а тому суд касаційної інстанції дійшов висновку, що судові рішення ПІДЛЯГАЮТЬ СКАСУВАННЮ з призначенням нового розгляду в суді першої інстанції”.

Тепер, у четвер, 9 лютого о 11.00, справу знову слухатимуть в Апеляційному суді Вінницької області. ЦЕ ПІСЛЯ ШЕСТИ ПЕРЕНЕСЕНЬ!

Перенесення судових розглядів, рішення суддів першої інстанції та слідчих місцевої поліції, прокурорів – їх дії мають ознаки завдання МОРАЛЬНИХ страждань Анатолію Гришку.
ШІСТЬ раз переноситься розгляд справи, при цьому йому загрожує 7 років ув’язнення за злочин, який він не вчиняв.
Судді та прокурори, у змові, знущаються над інвалідом дитинства.

Нагадаю, що перебуваючи у виправному закладі, Гришко отримав 2 групу інвалідності (до того він вже мав інвалідність) та був звільнений через неможливість відбувати покарання за станом здоров’я. Окрім того, є рішення Верховного суду України в його справі!

На нашу думку, має місце КАТУВАННЯ Анатолія Гришка. А тепер і ЗАЛЯКУВАННЯ журналіста SPILNO.tv Михайла КОРОТІНА.

Ми продовжуємо слідкувати за розвитком ситуації!
SPILNO.tv звертається до ДБР (Державне бюро розслідувань), керівництва Нацполіції (Національна поліція України та МВС (Міністерство внутрішніх справ) з вимогою дати оцінку протиправним обшуками в помешканні журналіста-розслідувача, припинити використання правоохоронних органів з метою здійснення тиску на журналістів!

Також звертаємося до Національної медіапрофспілки України (Незалежна Медіа-Профспілка України (НМПУ), Київської медіапрофспілки (Андрій Яніцький) та Національної спілки жуналістів України (Національна спілка журналістів України (НСЖУ) взяти на контроль ситуацію з переслідування журналіста SPILNO.tv Михайла КОРОТІНА.

Просимо наших побратимів у Вінниці, всіх небайдужих людей, на яких тримається Україна – ДОПОМОЖІТЬ АНАТОЛІЮ ГРИШКУ ЗАХИСТИТИ СВОЄ ПРАВО НА ЖИТТЯ.

Зрозуміло, що 7 років за гратами для нього, інваліда з десятком хронічних болячок, стане смертним вироком.
Анатолій захищав себе у власному домі, захищався без вогнепальної чи холодної зброї. Невже в нашій державі гроші та зв’язки важливіші за право на життя та самооборону?

Невже в Україні не має правосуддя, а є кривосуддя місцевих всесильних князьків?

Захищаючи Анатолія Гришка сьогодні, ви захищаєте власне право на самооборону завтра!

Подробиці справи можна почитати тут –
7 РОКІВ ЗА ТЕ, ЩО НЕ ДАВ СЕБЕ УБИТИ. СПРАВА АНАТОЛІЯ ГРИШКА (https://politcom.org.ua/7-rokiv-za-te-shho-ne-dav-sebe-ubiti-sprava-anatolija-grishka?fbclid=IwAR234hWmRKNTRIWgvH-mQhT_VDro4ptromhcra28Asap5ncdBWgVfOmvayU)

ЧИ Є В УКРАЇНІ ПРАВОСУДДЯ? У СЕРЕДУ ЗНОВУ СУДИТИМУТЬ АНАТОЛІЯ ГРИШКА (https://politcom.org.ua/chi-ie-v-ukraini-pravosuddja-v-seredu-znovu-suditimut-anatolija-grishka?fbclid=IwAR3apZ1_AaMr5XCevhRFOOwiBtofhYHhmMBsu2pVPcePQzkZjuqC1S6YDMY)

СУД НАД САМОЗАХИСТОМ. СПРАВА АНАТОЛІЯ ГРИШКА. ПРОДОВЖЕННЯ (https://www.facebook.com/kulykv2021/posts/153005843674817).

ЗА ТЕ, ЩО НЕ ДАВ СЕБЕ УБИТИ – 7 РОКІВ! СПРАВА АНАТОЛІЯ ГРИШКА. ПРОДОВЖЕННЯ (https://www.facebook.com/kulykv2021/posts/173473031628098)

переслідування #тиск #журналісти #Гришко #Коротін #СпільноТВ #spilnoTv #Качанівка #суд #обшуки

Віталій Кулик, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я