додому Економіка НКЦПФР складе список учасників фондового ринку з зони АТО

НКЦПФР складе список учасників фондового ринку з зони АТО

154

Київ. 11 березня 2015 року (ПолітКом). НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на черговому засіданні регулятора фондового ринку схвалила «Рекомендації щодо запобігання порушень прав інвесторів та вжиття заходів з уникнення ризиків при провадженні професійної діяльності на території проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованій території».

Ірина Устенко, директор Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР, повідомила: «Комісією буде сформований Перелік учасників фондового ринку із зони АТО (антитерористичної операції) та тимчасово окупованої території, на яких поширюється дія цього документу щодо рекомендацій здійснити дії щодо тимчасової або постійної зміни місцезнаходження».

Зазначимо, що регулятор фондового ринку провів роботу з дослідження законодавства України з питань заходів для забезпечення підтримки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території проведення АТО та тимчасово окупованій території. Так, за результатами такого дослідження Комісія розробила рекомендації щодо здійснення діяльності торговцями цінними паперами, КУА (компаніями з управління активами), КІФ (корпоративними інвестиційними фондами) та координує роботу як самої Комісії, так і інших профучасників фондового ринку у частині співпраці з ліцензіатами з зазначених територій.

Так,даний документ передбачає створення регулятором відкритого та доступного для ознайомлення усім зацікавленим особам електронного Переліку учасників фондового ринку із зони АТО та тимчасово окупованої території, на яких поширюватиметься дія цього рішення. Передбачено, що такий Перелік Комісія після прийняття відповідного рішення має опублікувати на власному офіційному сайті та в офіційних друкованих виданнях.

Наразі рішення оприлюднено на офіційному веб-сайті Комісії, де всі бажаючі можуть ознайомитись з його текстом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я