додому Блоги (НЕ)ЗАЙВІ ЛЮДИ 

(НЕ)ЗАЙВІ ЛЮДИ 

82

Головна проблема сучасного етапу щодо стану людських організованих систем співжиття – це наявність величезної кількості людей, які там «зайві». У нас сьогодні проблема зайвих людей планетарного масштабу. Говорячи простою мовою – люди почувають себе чужими у державах, де вони живуть.

І це питання не нове. Час від часу воно викає протягом розвитку загальнолюдської цивілізації. І щоразу, люди мають вигадувати нові способи організації свого простору співжиття.
Не вертатись до старих способів впорядкування, а саме(!) переходити до нових. Не запроваджувати трудові табори та зони із перевиховання та примушення людей жити у авторитарній системі, а переходити до принципів вільних соціальних утворень для систем організації співжиття.

Україна не має права зараз закриватись-зачинятись у власному світі нескінчених страждань за нереалізованою ідентичністю та печерно-дикунських підходів щодо організованого простору співжиття у власному державному утворенні. Нам випав шалений шанс стати реальною частиною світу вільних людей.

Вимога сучасної реальності – це колективне утворення під назвою Держава з відкритим доступом. Саме цей технологічний підхід до модельного бачення України необхідно застосовувати. Економіка відкритого доступу та потужне ядро власного Інституту Еліт. Ось і весь набір інструментів для отримання «нормальної країни».

В усіх інших моделях, особливо варіаціях Держави насильства (а саме в цьому підході грузнуть практично усі наші інтелектуали-трансформатори), Україна програє. Не отримає ту країну мрій, до якої охочий кожен українець.

Люди … не можуть бути зайвими, чи «не такими». Це диржави негідників та людожерів, вже реально зайві. Мають відійти у небуття способи утворення соціальних-людських систем, які засновані на криміналізації Волі. Кожна людина має отримати можливість бути «при спільній справі» виключно через її персональне бажання. По-інакшому вже не буде.

Саме за це й маємо війну…

Автор: Олександр Новохацький

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я