додому Блоги 89 днів ми бережемо свій Дім 

89 днів ми бережемо свій Дім 

26

З новим днем, мої любі
89 днів ми бережемо свій Дім

Через війну в Україні і війни у інших країнах в нашому з вами світі, кількість вимушених переселенців стала більше 100 млн.людей. Вперше за історію.
Новий трагічний рекорд наших часів.

Це наче вся Україна і вся Велика Британія покинули свій Дім.

Покинули рідних і друзів, розірвали зв’язки зі своїм життям, кинули дорогі серцю речі, свої рідні стіни, що, можливо, будували ще батьки, або самі жінка з чоловіком. Рідні стіни, що викладалися цеглинка за цеглинкою, навіть якщо це куплена панельна квартира.
Покинули молоденькі підв’язані дерева, або вже вирощені з тоненьких гілочок розкидисті красені. Дерева, з яких нетерпляче зривали недозрілі плоди, обтирали об футболку і з зрустом відкушували. Казали “таке смачне”, скрививши все обличчя від кислющих соків життя. Сміялися і бігли по росяній траві за метеликом.

Як покласти це в рюкзак? У 100 млн.рюкзаків.

Як повернутися додому, до своєї країни, міста, до своєї вулиці і побачити свій зруйнований будинок? Зруйновані стіни, де на одвірку батьки в твоєму дитинстві ставили мітки твоїх нових можливостей, а не просто зросту.
Зруйновані стіни, що берегли дитину, поки вона солодко спала на маминих руцях. Зруйновані стіни, де кохалися і міцно обіймали.
Зруйнований дах, що під ним люди, здавалося, пекли хліб чи шарлотку до запашного чаю, а насправді створювали своє щастя і дарували його близьким.

Будинок і його стіни – це не просто цегла і бетон. Стіни проростають у життя сімей, стають хребтом і скелетом. Будинок стає живою частиною сім’ї, що довірила йому свої життя і мрії.
Він радіє, змінюються і старіє в ритмі свят, сезонів і смутків родини.

І тому вдома і стіни помагають. Тому треба вберегти наш Дім, збудувати ще кращі міста і будинки, засадити нові сади.
Треба зробити так, щоб ніколи знову у світі не було стільки людей, в яких відібрали Дім і право бути Вдома.

Треба наповнити радістю і любов’ю кожний куточок країни і міста. Засвітити святом кожний темний куточок будинка, що зачекався нашого з вами щастя, мої любі.

Обіймаю вас, мої любі❤️

Тримаймося і наближуємо перемогу разом з ЗСУ!❤️
Все буде Україна!💙💛

saveMariupol
save_the_military_of_Mariupol
saveazov

Арт від Iryna Potapenko

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я