додому Блоги Не присвоювати

Не присвоювати

151

(і не надувати надсерйозність))

Зараз Україна є центром планетарних змін. Все як ми хотіли)

Є зламом епох та явищем переходу життя за рахунок минулого у співтворення майбутнього з цілковитого непізнаного. Є зоною лиха, виливу антилюдської ненависти та водночас місцем чуда, прояву незламної волі та наміру стояти до останнього за свою любов. 

І ось ця любов у нас не своя. 

Вона взагалі не може бути чиєюсь, це подарунок Всесвіту який проходить крізь нас. Це як сади які скоро зацвітуть. Це те що дихає нами, як єдиним організмом, і це те що сиплеться як пісок крізь пальці при спробі присвоєння. Це наш прохід крізь смерть. 

Ми не можемо не перемогти, але як тільки ця перемога буде приписана комусь/чомусь, як тільки ми почнемо ростити свою важливість – то ми скотимось у той же високотехнічний палеоліт та канібалізм які є базою цивілізаці «до». Навіть якщо того що зараз ще є т.зв. «РФ» не існуватиме – вінець трансгуманізму буде швидко підхоплений будь-ким із «сильних гравців». Ця війна це шанс зламати колесо старого воза який давно вже нікуди не їде, і шанс на глобальне об‘єднання заради спільного майбутнього.

Ми – народ України, і це полум’я любові – те що більше нас і ми даруємо його усім іншим людям та народам з величезною вдячністю. І ми кличемо пробудження цеї любові Людства в усіх для співбудівництва якісно іншої цивілізації.

П.С. Ми, наспраді, знаємо що період присвоєння та трофеїзації все одно буде і якось нам його треба буде перерозгорнути🤫, але текст про те що веде нас космічних чумаків далі)

Все ж буде 💙💛

Автор: Іван Григорчук

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я