додому ПОЛІТИКА НАТО попереджає про можливу агресію Росії проти Молдови

НАТО попереджає про можливу агресію Росії проти Молдови

164

Монс, БЕЛЬГІЯ. 26 лютого 2015 року (Дзеркало тижня). Дислоковані в Придністров’ї російські війська перебувають там для того, щоб “утримати Молдову від зближення із Заходом”

НАТО, стурбована розвитком подій на сході України, попереджає про можливої агресії Росії проти Молдови, заявив головнокомандуючий об’єднаними силами НАТО в Європі Філіп Брідлав.

За його словами, дислоковані в Придністров’ї російські війська перебувають там для того, щоб “перешкодити зближення Молдови з Заходом”. “Як у Молдові, так і в інших регіонах” Москва вже проводить широку пропагандистську кампанію”, – цитує генерала агентство AFP.

Брідлав також заявив, що конфлікт між українським урядом і проросійськими бойовиками може продовжитися. “Я не думаю, що хто-небудь з нас може бути впевнений, ніби Путін досяг всіх своїх цілей в Україні”, – пояснив командувач.

Як пише видання The Wall Street Journal, слідом за Грузією і Україною Молдова може зіткнутися з агресією Путіна. Як йдеться в статті, молдавські законодавці проголосували за призначення Кирила Габурича прем’єр-міністром країни. Вибір прозахідного бізнесмена – це виклик мрії російського президента Володимира Путіна про відновлення російського панування над східною периферією Європи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я